آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حجم ورودی تتر در صرافی ها به حداقل مقدار یک ماهه گذشته خود کاهش یافته است

حجم ورودی تتر در صرافی ها به حداقل مقدار یک ماهه گذشته خود کاهش یافته است

به گزارش زوم ارز، پلتفرم ردیابی زنجیره‌ای Glassnode Alerts در پست X اوایل امروز نشان داد که مقدار تتر (USDT) که به صرافی‌ها سرازیر شده کاهش یافته است. بر اساس این پست، حجم ورودی صرافی USDT (7d MA) به ۱۸,۴۲۰,۷۵۰.۵۹۴ به پایین ترین سطح یک ماهه رسیده است

این پست همچنین خاطرنشان کرد که پایین‌ترین سطح یک ماهه قبلی در ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۳ مشاهده شد. این پس از آن بود که حجم ورودی صرافی USDT (7d MA) به ۱۸,۴۲۱,۷۳۹.۰۴۱ USDT کاهش یافت.

در زمان انتشار، CoinMarketCap نشان داد که استیبل کوین پیشرو از نظر ارزش بازار، پیوند خود را با دلار آمریکا حفظ کرده است. در همین حال، ارزش بازار جمعی USDT به ۸۳.۲۰۹،۱۷۱،۳۴۹ دلار رسید – که آن را در رتبه سوم لیست بزرگترین ارزهای دیجیتال CoinMarketCap قرار داد.

حجم معاملات ۲۴ ساعته USDT در روز گذشته معاملات ۳۰.۸۱ درصد کاهش یافت. پس از آن، حجم کل معاملات استیبل کوین در زمان انتشار کمی بیش از ۱۱ میلیارد دلار برآورد شد. این کاهش در حجم معاملات USDT در دوره ای رخ داد که حجم معاملات کلی در بازار ارزهای دیجیتال ۳۱.۲۸% کاهش یافت.

در نتیجه، بازار ۱۴.۹ میلیارد دلار حجم معاملات را ثبت کرد. قابل ذکر است، ۹۰.۲۹٪ از این حجم به استیبل کوین ها مرتبط بود.

Tether در زمان انتشار همچنان نسبت به رقبای خود USDC Coin (USDC) و TrueUSD (TUSD) برتری داشت. داده‌های CoinMarketCap نشان می‌دهد که USDC با توجه به ارزش بازار آن در حدود ۲۵.۷۷۲ میلیارد دلار، به عنوان ششمین ارز دیجیتال بزرگ رتبه‌بندی شده است. مشابه USDT، USDC نیز توانست پیوند خود را با دلار حفظ کند.

در همین حال، TUSD با ارزش بازار ۳,۵۰۸,۲۷۲,۴۸۸ دلاری، جایگاه ۲۱ را به خود اختصاص داد. برخلاف USDC و USDT، TUSD در زمان انتشار زیر علامت ۱ دلار در ۰.۹۹۹۳ دلار معامله می شد.

انتظار می‌رود، USDT بیشترین حجم معاملات را در بازار استیبل کوین به خود اختصاص دهد. USDC و TUSD تنها ۱.۵ میلیارد دلار و ۸۰ میلیون دلار از مجموع ۱۳.۳۴ میلیارد دلار حجم معاملات استیبل کوین را تشکیل دادند.

منبع: coinedition.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده