آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

خزانه داری ایالات متحده قوانین مالیاتی جدید رمزارز را صادر می کند

خزانه داری ایالات متحده به تازگی قوانین مالیاتی جدیدی برای رمزارزها اعلام کرده است

خزانه داری ایالات متحده به تازگی قوانین مالیاتی جدیدی برای رمزارزها اعلام کرده است

به گزارش زوم ارز،با توجه به چارچوب جدید، مامورین رمزنگاری و ارائه دهندگان خدمات کیف پول میزبانی شده باید ۱۰۹۹ فرم مالیاتی را برای ثبت درآمدهای مربوط به ارزهای دیجیتالی کاربران خود ارسال نمایند. این دارایی‌ها شامل سکه‌ها، توکن‌ها، NFTها و تراکنش‌های استیبل کوینی خواهند بود که ارزش آنها بیشتر از مقدار مشخصی خواهد بود.

  • سازمان امور مالیاتی یک چارچوب گزارش مالیاتی برای کارگزاران ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است که در سال ۲۰۲۵ اجرا خواهد شد.
  • این چارچوب شامل امور مالی غیرمتمرکز و کیف‌پول‌های غیرمیزبانی نمی‌شود، اگرچه قوانین مربوط به آن‌ها در اواخر سال جاری خواهد شد.

رژیم جدید هنوز شامل فرآیندهای گزارش مالیاتی برای درآمدها و درآمدهای حاصل از فعالیت‌های مالی غیرمتمرکز یا کیف پول‌های غیرمیزبانی نمی‌شود، زیرا تمرکز بر شرکت‌های بزرگ و متمرکز است. اما، به گزارش‌ها، مقررات DeFi در انتهای سالها به اجرا در خواهند آمد و همراه با سایر چارچوب‌ها در ژانویه ۲۰۲۵ اجرایی خواهند شد.

رژیم اعلام کرده است که افرادی که کمتر از ۱۰۰۰۰ دلار از استیبل کوین در یک سال به دست می‌آورند از الزام گزارش دهی معاف خواهند بود. به علاوه، می‌گوید که کارگزاران ارزهای دیجیتال می‌توانند فروش استیبل کوین را به صورت کلی گزارش کنند، اما در صورت فروش‌های فردی پیچیده و بزرگ باید هر یک را به صورت جداگانه گزارش دهند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

برای NFTها، افرادی که فروش NFT آن‌ها زیر ۶۰۰ دلار در سال مالی است، از تقاضای گزارش درآمد معاف هستند.

از سال ۲۰۲۶ به بعد، اشخاصی که در زمینه کریپتوفالات فعالیت دارند، موظفند اطلاعات ارزش تمام دارایی‌های خود را حفظ کنند، از جمله قیمت‌ها که مشتریان از آن برای خرید دارایی‌های خود استفاده می‌کنند. همچنین، معاملات املاک و مستغلاتی که با استفاده از رمزارز انجام می‌شوند، با اعمال ارزش بازار منصفانه دارایی‌های دیجیتال در گزارش‌ها ثبت می‌شوند.


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده