آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

SEC ایالات متحده قصد تأیید ETF های اسپات اتریوم را دارد!!‼

SEC ایالات متحده قصد تأیید ETF های اسپات اتریوم را دارد!!‼

SEC ایالات متحده قصد تأیید ETF های اسپات اتریوم را دارد!!

به گزارش زوم ارز، لوکاس کیلی، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری برنامه بازده، در مقاله‌ای که توسط کوین تلگراف در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۲۴ منتشر شد، دیدگاه خود را درباره تایید ETF برای بورس Ethereum توسط SEC به اشتراک گذاشت. لوکاس کیلی، با تایید تازه‌ای که به ETF بیت کوین داده شد، به انتظار تأیید ETF اتر، که به نظر وی قریب‌الوقوع است، تمرکز کرده است.

او انتقادات خود را نسبت به تعصب گذشته SEC در قبال برنامه‌های ETF بیت کوین بیان کرد و اظهار داشت که این تعصب با شکایت گری اسکیل برطرف شده است. وی به انتقادهای کمیسیونر هستر پیرس از عملکرد SEC در این زمینه اشاره کرد و بیان کرد که این انکارها هرگز منطقی نبوده و اعتماد به SEC را تضعیف کرده است. لوکاس کیلی معتقد است که نظرات پیرس درباره محصولات کریپتو، از جمله ETF اتر، نشانگر پیچیدگی غیرضروری و “سیرک” درباره این محصولات است.

او اشاره کرد که در حال حاضر هفت برنامه ETF نقطه اتر در میز SEC در انتظار تصویب قرار دارند و برنامه VanEck اولین برنامه در تاریخ ۲۳ مه ۲۰۲۴ است. او بیان کرد که پیدا کردن دلیلی برای رد برنامه VanEck بدون تأثیر بر سایر برنامه‌های در انتظار تنظیم، مشکل است. او به دلیل این وضعیت معتقد است که بازار اعتمادی به تأیید ETF اتر در ماه مه دارد.

لوکاس کیلی همچنین اشاره کرد که تأیید یک محصول ETF اتر، راهی را برای ایجاد محصولات متنوع دیگری مانند ETP ها و ابزارهای پیچیده‌تر در زمینه رمزنگاری و مبادله فراهم می‌کند. وی تأیید کرد که نقدینگی ممکن است تنها مانع بالقوه‌ای برای تایید ETF اتر باشد. او به این نکته اشاره کرد که تحول اتریوم به سمت اثبات سهام، عرضه ETH را محدود کرده است و در عین حال که بیت کوین اغلب به عنوان ذخیره ارزش استفاده می‌شود، اتر یک ارز کاربرمتنی که ارائه کردید، به نظر می‌رسد از یک مقاله منتشر شده در تاریخ ۲۳ ژانویه ۲۰۲۴ در باره تأیید محتمل ETF برای بورس Ethereum توسط SEC است. در این مقاله، لوکاس کیلی، مدیر ارشد سرمایه‌گذاری برنامه بازده، نظر خود را درباره تأیید ETF اتر توسط SEC اعلام کرده است. او بر این باور است که با توجه به تأیید تازه ETF بیت کوین، تأیید ETF اتر نیز قریب‌الوقوع است.

لوکاس کیلی انتقادات خود را نسبت به تعصب گذشته SEC در قبال ETF بیت کوین بیان کرده و اشاره کرده است که این تعصب توسط شکایت گری اسکیل برطرف شده است. او از انتقادهای کمیسیونر هستر پیرس نیز یاد کرده و معتقد است که انکارهای او درباره محصولات کریپتو، از جمله ETF اتر، نشانگر پیچیدگی غیرضروری و “سیرک” درباره این محصولات است.

او اعلام کرده است که در حال حاضر هفت برنامه ETF نقطه اتر در میز SEC در انتظار تصویب قرار دارند و برنامه VanEck اولین برنامه است که در تاریخ ۲۳ مه ۲۰۲۴ مورد بررسی قرار می‌گیرد. به نظر می‌رسد کیلی اعتقاد دارد که در صورت رد برنامه VanEck بدون تأثیر بر سایر برنامه‌های در انتظار، پیدا کردن دلیل معقولی برای رد آن سخت خواهد بود. او به این دلیل معتقد است که بازار اعتمادی به تأیید ETF اتر در ماه مه وجود دارد.

کیلی همچنین بیان کرده است که تأیید ETF اتر، راهی را برای ایجاد محصولات متنوع دیگری مانند ETP ها و ابزارهای پیچیده‌تر در زمینه رمزنگاری و مبادله فراهم می‌کند. او تأیید کرده است که نقدینگی ممکن است تنها مانع بالقوه‌ای برای تأیید ETF اتر باشد. همچنین به این نکته اشاره کرده است که تحول اتریوم به سمت اثبات سهام، عرضه ETH را محدود کرده است و در عین حالی که بیت کوین اغلب به عنوان ذخیره ارزش استفاده می‌شود، اتر یک ارز کاربردی‌تر است.


منبع: cryptoglobe.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده