آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فدرال توانایی صدور ارز دیجیتال را از دست داد، اما چرا؟

فدرال توانایی صدور ارز دیجیتال را از دست داد، اما چرا؟

فدرال توانایی صدور ارز دیجیتال را از دست داد، اما چرا؟

به گزارش زوم ارز، مجلس نمایندگان ایالات متحده اصولاً بر اساس مواضع حزبی عمل کرده و رای خود را برای مانع از فدرال رزرو از عرضه ارز دیجیتال توسط بانک مرکزی صادر کرد.

تعدادی از جمهوریخواهان موجود در ایالت ویپ تام ایمر (R-Minn.)، از میان آنها که قانون مخالفت با نظارت CBDC را معرفی کردند، نگرانی خود را از ادامه توسعه دلار دیجیتال توسط بانک مرکزی ایالات متحده ابراز کردند. آنها نگران این بودند که اجرای CBDC ایالات متحده ممکن است برای کنترل جمعیت آمریکایی استفاده شود.

دموکرات‌ها طی مناظره قبل از رأی‌گیری روز پنجشنبه اظهار کردند که نگرانی‌ها بیش از حد واقع شده است و ممنوعیت نوآوری و تحقیقات در بخش دولتی را مسدود کرده است. به طور کلی، ۲۱۳ جمهوری‌خواه و سه دموکرات به این لایحه رأی مثبت دادند، در حالی که ۱۹۲ دموکرات آن را رد کردند.

شمارش آراء روز پنجشنبه نسبت به روز قبل بسیار تغییر کرده است؛ زیرا ۷۱ نماینده دموکرات و ۲۰۸ نماینده جمهوری‌خواه به قانون نوآوری و فناوری مالی برای قانون قرن بیست و یکم رای دادند. این لایحه به تنظیم بازار ارزهای دیجیتال و تجارت آتی کالا در ایالات متحده می‌پردازد. این قانون به افزایش صلاحیت‌ها در بازار نقدی مبادلات دارایی‌های دیجیتال و نیز توضیح چگونگی نزدیک شدن یکی از نظارت‌گران اصلی بازارهای ایالات متحده، یعنی کمیسیون بورس و اوراق بهادار، به این حوزه می‌پردازد.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

شرکت‌کنندگان صنعت از نتیجه رای روز چهارشنبه بسیار خوشنود بودند. این روز، لایحه اولیه که به‌طور انحصاراً به موضوعات بازار کریپتو اختصاص داشت، توجه ویژه‌ای از طرف آنان به خود جلب کرد. این نشان می‌دهد که این بخش در نهایت به عنوان یک بخش بسیار مهم شناخته شده است.

کریستین اسمیت، رئیس انجمن بلاک چین، یک گروه لابی صنعتی، می‌گوید: «مصوب FIT21 در مجلس نمایندگان نقطه عطفی و نشان تأییدیه کنگره برای صنعت کریپتو در ایالات متحده است.

در موسسه میلکن، نیکول ولنتاین به عنوان مدیر فین‌تک، این متن را به عنوان یک “پیام خوش‌آمدگویی” مشابه سازی کرد.

با این حال، به نظر می‌رسد هم ساختار بازار و هم لوایح ضد پول رقابتی دیجیتال بانک مرکزی در سنا به سرنوشت‌های مشابهی می‌رسند – زیرا که نیمی از اعضای کنگره حمایت یافته ای ندارند.

منبع: coindesk.com


یشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده