لایت فارکس

دولت ایالات متحده بیت کوین به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار را از کوین بیس منتقل می کند

دولت ایالات متحده بیت کوین به ارزش 300 میلیون دلار را از کوین بیس منتقل می کند

دولت ایالات متحده بیت کوین به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار را از کوین بیس منتقل می کند

به گزارش زوم ارز، دولت ایالات متحده بیش از ۲۹۷ میلیون دلار بیت کوین را که در ماه مارس از هکر ضبط شده بود، منتقل کرد.

کل مبلغی که از هکر گرفته شده بیش از ۱ میلیارد دلار، ۴۹۰۰۰ بیت کوین، در ماه مارس ارزش داشت. در قیمت فعلی، ارزش کل دارایی ها تقریباً ۱.۵ میلیارد دلار خواهد بود زیرا بیت کوین بالای ۳۰۰۰۰ دلار است.

علاوه بر این، دولت ایالات متحده ۹۸۲۵ بیت کوین، به ارزش ۲۹۸.۷ میلیون دلار در زمان انتشار خبر، به آدرس های مختلف منتقل کرد. از این تعداد، مقامات ۱۶۲۵ کوین را به دو آدرس جدید منتقل کردند در حالی که ۸۲۰۰ توکن باقیمانده در ۱۰۱ تراکنش در هشت کیف پول نهنگ قرار گرفتند که بیشتر تراکنش ها حاوی ۷۹.۲ بیت کوین بودند.

طبق داده‌های آنچین، آدرس نهنگ‌ها در دو سال گذشته غیرفعال بوده است. مهم است که توجه داشته باشید که ۹۸۲۵ کوین در Coinbase وجود داشت در حالی که ۳۹۱۷۵ بیت کوین باقی مانده به آدرس های جدید ارسال شد.

حرکت بزرگ دولت ایالات متحده در حالی صورت می گیرد که قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۳ درصد کاهش یافته و به بالاترین حد یک روزه ۳۰۹۵۹ دلار رسیده است. بیت کوین در زمان انتشار خبر در حدود ۳۰۴۰۰ دلار معامله می شود. با این حال، حجم معاملات ۲۴ ساعته این دارایی به ۱۴.۵ میلیارد دلار افزایش یافت و رشد ۲۲ درصدی را نشان داد.

گزارشی در ۱۲ جولای نشان داد که سرمایه‌گذاران بیت‌کوین به کیف پول‌های حضانتی روی آورده‌اند، زیرا تعداد کل بیت‌کوین در صرافی‌ها به پایین‌ترین حد خود در پنج سال گذشته رسیده است.

منبع: crypto.news

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده