آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا دولت ایالات متحده از قانون بحث‌برانگیز گزارش‌دهی مالیات ارزهای دیجیتال عقب‌نشینی می کند؟🙄

آیا دولت ایالات متحده از قانون بحث‌برانگیز گزارش‌دهی مالیات ارزهای دیجیتال عقب‌نشینی می کند؟

به گزارش زوم ارز، IRS به تازگی بازنگری در قوانین گزارش مالیاتی مربوط به رمزنگاری را اعلام کرده‌اند. در ابتدا، گزارش‌دهی گسترده تراکنش‌های رمزنگاری بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار را الزامی می‌کرد.

هم‌اکنون خزانه‌داری به کسب‌وکارها اطلاع می‌دهد که آنها ملزم نیستند همان الزامات گزارش‌دهی را برای تراکنش‌های رمزنگاری رعایت کنند، مانند پول نقد. با این حال، این فقط تا زمانی صدق می‌کند که مقررات رسمی رمزنگاری در کشور تعیین شوند.

دولت ایالات متحده اعلام کرد که اجرای مقررات در ابتدا انجام خواهد شد

وزارت خزانه داری ایالات متحده در بیانیه اخیر اعلام می‌کند که تراکنش‌های دارایی‌های دیجیتال مشمول الزامات گزارشگری مشابه با پول نقد نخواهد بود تا زمانی که مقررات مربوطه در کشور تعیین شود.

قانون سرمایه‌گذاری زیرساخت و مشاغل” قوانینی را مورد بازبینی قرار داده است که مالیات‌دهندگانی را که در فعالیت تجاری مشغول هستند، ملزم به گزارش دریافت پول نقد بیش از ۱۰,۰۰۰ دلار هستند، با در نظر گرفتن دارایی‌های دیجیتال به عنوان پول نقد.

تنظیم‌کنندگان قصد دارند مقرراتی را منتشر کنند که جزئیات و رویه‌های بیشتری برای گزارش دریافت دارایی‌های دیجیتال فراهم کنند. همچنین، عموم مردم به این فرصت دسترسی خواهند داشت که از طریق ارسال نظرات کتبی و شرکت در جلسات عمومی، بازخورد خود را ارائه کنند.

بازگشت این قانون تنها چند هفته پس از معرفی عمومی آن صورت می‌گیرد.

به گزارش BeInCrypto در تاریخ ۲ ژانویه، شهروندان آمریکایی که مبلغ ۱۰,۰۰۰ دلار یا بیشتر را به صورت رمزنگاری دریافت می‌کنند، اکنون موظف به گزارش تراکنش‌های خود هستند. این تعهد شامل گزارش نام و آدرس، با مهلت ۱۵ روزه است.

دولت ایالات متحده کنترل مالیات دهندگان رمزنگاری را تشدید می کند

دولت و IRS به دنبال بررسی فعال روش‌های گزارش دارندگان رمزارزها در ایالات متحده هستند و تضمین می‌کنند که مالیات بر سود مناسب پرداخت شود.

علاوه بر این، تغییرات اخیر قوانین به هدف استانداردسازی گزارش ارزهای دیجیتال به شیوه‌ای مشابه دارایی‌های سنتی اتخاذ شده‌اند.

در ماه آگوست ۲۰۲۳، BeInCrypto گزارش داد که نظام‌های نظارتی مقررات پیشنهادی را معرفی کرده‌اند که کارگزاران دارایی‌های دیجیتال را ملزم به گزارش فروش و مبادلات خاصی می‌کنند.

این گزارش‌های مالیاتی برای دارایی‌های دیجیتال راستا به اوراق بهادار و سایر ابزارهای مالی همسو خواهد بود.

در سال‌های اخیر، نگرانی‌های دولت ایالات متحده درباره کریپتو بحث‌های فراوانی را به همراه آورده است. بسیاری از رهبران صنعت ادعا می‌کنند که دولت یک رویکرد قانونگذاری را اتخاذ کرده است و این منجر به اقدامات قانونی علیه صرافی‌های بزرگ رمزنگاری مانند Binance و Coinbase شده است.

با این حال، هر دو صرافی بر این ادعا مبنی بر فقدان وضوح نظارتی تأکید می‌کنند که چالش‌هایی را برای تشخیص استراتژی‌های عملیاتی بهینه برای کسب و کارهای خود ایجاد می‌کند.


منبع: beincrypto.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده