آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آیا با نزدیک شدن به مناظره های ریاست جمهوری آمریکا زمان مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

آیا با نزدیک شدن به مناظره های ریاست جمهوری آمریکا زمان مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

آیا با نزدیک شدن به مناظره های ریاست جمهوری آمریکا زمان مناسبی برای سرمایه گذاری است؟

به گزارش زوم ارز، با توجه به افت اخیر بازار کریپتو، قیمت سکه‌های میم مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به شدت کاهش یافته است. در طول ۲۴ ساعت گذشته، BODEN مرتبط با جو بایدن با ۲۴% افت ، و MAGA و TREMP مرتبط با ترامپ با ترتیب کاهش ۴۳% و ۳۶% روبرو شدند. اختصاص دادن کارشناسان به این موضوع نشان می دهد که این شاید فرصت مناسبی برای پیشبینی باشد، به همین دلیل توصیه می شود که احتیاط کنید وقتی روی سکه‌های میم شرط می‌بندید.

به گزارش کریپتو بریفینگ، اظهارات مربوط به “کوین‌های ترامپ” که ادعا شده نامزد ریاست جمهوری احتمالا پشت رمز DJT است، از طریق نمایه X در خبرنامه Pirate Wires منتشر شده است و این امر برای آن‌ها ضربه‌ای بسیاری به حساب می‌آید. به طور خبری مشخص شده است که هم مایک سولانا، بنیان‌گذار Pirate Wires، و هم پروفایل X در خطر جدی قرار دارند.

از آن‌جایی که “سکه‌های انتخاباتی” در حال حاضر به عنوان یک روایت داغ در بازار رمزارزها شناخته می‌شوند، و با توجه به برگزاری مناظره‌های ریاست جمهوری ایالات متحده در تاریخ ۲۷ ژوئن، سرمایه‌گذاران از حالت تعجب خارج نمی‌شوند. امکان حدس و گمان به نقطه ورود مناسب با این سکه‌های میم وجود دارد اگر که شیب فعلی این تحولات را در نظر گرفت.

بن کورلند، مدیر عامل DYOR، باور دارد که کاهش‌های اخیر واقعی فرصت جذابی برای سرمایه‌گذاران سهام است، به خصوص زمانی که ارتباط آنها با رویدادهای سیاسی و دیدگاه‌های ترامپ در نظر گرفته شود.

اگر به پدیده MAGA («امریکا را بازسازی کنیم») نگاه کنیم، مثلاً، ایجاد یک کوین به نام ۷۸ درصد جویشگری بر روی عناصر پشتیبان از ارزهای دیجیتالی که معضلی مقرون به صرفه است ترامپ در اوایل ماه مه دست کم گرفت. در حال حاضر، این تحولات ممکن است در کاهش قابل توجه تأثیر داشته باشند، مانند ایجاد یک کاهش چشمگیر که بعد از مسائل حقوقی ترامپ به وجود آمده است. بسیاری از شرایط به نتیجهٔ صادر شدن حکم پس از محکومیت اخیرش در نیویورک، جایی که ابهامات قابل توجهی وارد می‌شود، وابسته است.

همچنین، کورلند باور دارد که در صورت صدور یک حکم سنگین، ارز دیجیتال مرتبط با ترامپ ممکن است حتی بیشتر افت کند. با این حال، اگر دادگاه مهارت را به کار بگیرد، که احتمالاً بر پایه نوعی بی سابقه بودن این اتهامات است، این واقعه ممکن است منجر به افزایش قابل توجه در قیمت گردد.

دارن فرانچ‌اسکینی، یکی از بنیان‌گذاران Fideum، به سرمایه‌گذاران خود تذکر می‌دهد که در هنگام استفاده از میم کوین‌ها، باید هوشیار و محتاط عمل کنند و بدون در نظر گرفتن وابستگی‌های سیاسی، اقدام کنند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

Kurland به اعتقاد است که سکه‌های انتخاباتی احتمالاً در نیمه دوم امسال از نظر قوی ماندند و به ویژه با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده. او تاکید می‌کند که سکه‌های میم، که به شخصیت‌ها و رویدادهای سیاسی مرتبط هستند، در گذشته معمولاً حجم و قیمت آن‌ها در فاصله‌های زمانی انتخاباتی افزایش یافته‌اند. همچنین این سکه‌ها با رویدادهای مرتبط با انتخابات رابطه‌ای نزدیک دارند.

مدیرعامل DYOR گفت: “اشخاصی که از داستان‌ها و موضوعات محبوب استفاده می‌کنند، احتمالاً بهترین کارایی را از خود نشان می‌دهند، به خصوص هنگامی که به برنده یک رقابت خاص مرتبط می‌شوند.”

با این حال، زمانی که بیش از ۱۳۰۰۰ توکن روزانه در شبکه سولانا ایجاد می‌شود، فرد فرانچایز ممکن است اعتقاد به این داشته باشد که ارزیابی فعلی انتخابات توانایی تحت‌تأثیر قرار گرفتن دارد.

هر چند فضای مجازی به ما امکانات و فرصت‌های فراوانی ارائه می‌دهد و احتمالاً پیشرفت‌های بیشتری مشاهده خواهیم کرد، اما به دلیل تعداد بی‌پایان سکه‌های مرموزی که روزانه به وجود می‌آیند، ارزش هر سکه در مقایسه با تک‌تک افراد، به نسبت بسیار پوچ است.

منبع: cryptobriefing.com


تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده