آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

انتشار داده های CPI ایالات متحده و اثر آن بر قیمت بیت کوین

انتشار داده های CPI ایالات متحده و اثر آن بر قیمت بیت کوین

انتشار داده های CPI ایالات متحده و اثر آن بر قیمت بیت کوین

اخبار بیت کوین: با کاهش نرخ تورم سالانه شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ژوئن ۲۰۲۳، بازارهای مالی انتظار دارند اعداد مشابهی در داده های تورم برای این کشور وجود داشته باشد. ماه ژوئیه ۲۰۲۳. انتظار می رود که تورم اصلی CPI در سطوحی باقی بماند که مطابق با انتظارات فدرال رزرو ایالات متحده است. این می‌تواند به این معنی باشد که بانک مرکزی احتمالاً می‌تواند به حفظ نرخ هدف موجود نگاه کند یا در ماه‌های آینده به کاهش نرخ‌ها بپردازد.

در همین حال، CME FedWatchTool نشان می دهد که ۸۶% از پاسخ دهندگان احتمال ثابت نگه داشتن نرخ هدف فدرال توسط فدرال رزرو در کمیته بازار آزاد فدرال آتی را پیش بینی می کنند. نشست (FOMC) در سپتامبر ۲۰۲۳. پیش از انتشار داده‌های تورم ژوئیه توسط اداره آمار کار ایالات متحده در روز پنجشنبه، ۹ اوت ۲۰۲۳، قیمت بیت کوین فقط کمتر از ۳۰,۰۰۰ دلار معامله می‌شود.

بیت کوین می تواند میانگین معیارهای کلیدی را به دست آورد؟

طبق گفته استیون ارلیچ، مدیر تحقیقات Forbes Crypto، قیمت بیت کوین قرار است با میانگین متحرک ساده ۲۰۰ روزه (SMA) مطابقت داشته باشد، که در حال حاضر برای ارزهای دیجیتال برتر صعودی است. او پیشنهاد کرد که با حفظ SMA 50 روزه در هفته های اخیر، BTC احتمالاً در روزهای آینده میانگین ۲۰۰ روزه را دوباره به دست خواهد آورد. جالب اینجاست که انتشار داده‌های CPI در راه است و سابقه حرکت صعودی در مسیر بیت کوین را دارد.

انتشار داده های CPI ایالات متحده: قیمت بیت کوین چگونه واکنش نشان می دهد؟

“میانگین متحرک ساده ۵۰ روزه بیت کوین تا کنون در سال ۲۰۲۳ کف قابل اعتمادی برای دارایی بوده است. همچنین به نظر می رسد با آماده شدن بازار کریپتو برای چاپ تورم ماه جولای، SMA 200 روزه خود را دوباره به دست آورد.” p>

پیش از این، CoinGape نقل قول اخیر از گزارش بلومبرگ را گزارش کرد که می‌گوید بیت کوین به زودی می‌تواند شاهد یک شکست صعودی در میان پرونده‌های ETF نقطه‌ای و ضرب‌الاجل‌ها باشد.

 


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده