لایت فارکس

بانک های ایالات متحده متحمل ۱۸,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار زیان می شوند

بانک های ایالات متحده متحمل ۱۸,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار زیان می شوند

بانک های ایالات متحده متحمل ۱۸,۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ دلار زیان می شوند

به گزارش زوم ارز، بزرگ‌ترین بانک‌های آمریکا در حال کاهش هستند زیرا افزایش نرخ‌های بهره باعث از بین رفتن میلیاردها دلار وام می‌شود.

به گزارش فایننشال تایمز،

JPMorgan Chase، Capital One و دیگران مجموعاً ۱۸.۹ میلیارد دلار در سه ماهه دوم سال جاری به دلیل وام‌های ضعیف از دست دادند.

بانک‌ها در وام‌هایی که اکنون با نرخ ۱۷ درصد بالاتر از سه ماه گذشته غیرقابل وصول اعلام شده‌اند، با «کاهش شارژ» یا زیان مواجه هستند. و ۷۵٪ نرخ بالاتر از ۲۰۲۲.

منبع: BankRegData/Financial Times
منبع: BankRegData/Financial Times

در یک تماس مالی ماه گذشته، ریچارد فیربنک، مدیرعامل Capital One گفت که ایالات متحده در حال خروج از یک محیط اعتباری “بی سابقه” است که به نفع وام گیرندگان است و برخی از پیامدهای آن اجتناب ناپذیر است.

«باید به یاد داشته باشیم که عملکرد اعتباری که در سه سال گذشته شاهد بودیم بی‌سابقه بود…

بنابراین ما بر این باوریم که در طرف دیگر این اتفاق رخ می‌دهد، به‌ویژه برای مصرف‌کنندگانی که ممکن است در سه سال گذشته هزینه‌های خود را شارژ کرده باشند.»

بانک‌ها اکنون در حال آماده شدن برای ادامه افزایش زیان وام هستند و در حال حاضر ۲۱.۵ میلیارد دلار وجوه احتمالی برای زیان‌های احتمالی آینده کنار گذاشته‌اند.

اعداد جدید در مورد زیان وام‌ها پس از کاهش رتبه‌بندی مودیز از ۱۰ بانک منطقه‌ای منتشر شد و اعلام کرد که در حال بررسی کاهش رتبه تعدادی از وام‌دهندگان بزرگ دیگر به دلیل احتمال فرار بیشتر سپرده‌ها و “فرسایش” سودآوری است.

تصویر تولید شده: Midjourney


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسس کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده