آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

حجم معاملات ناگهانی در ۵ ارز دیجیتال در کره جنوبی، رکورد بیت کوین را شکست!

حجم معاملات ناگهانی در ۵ ارز دیجیتال در کره جنوبی، رکورد بیت کوین را شکست!

به گزارش زوم ارز، صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال کره جنوبی، Upbit، افزایش ناگهانی حجم معاملات برای پنج ارز دیجیتال مشهود بود که از جمله آن‌ها می‌توان به Qtum، Arbitrum ، Decentraland ، Kava  و StormX  اشاره کرد.

در نمودار ۴ ساعته Qtum ، میانگین حجم ۳ میلیون دلار بود، اما آخرین حجم ثبت شده نزدیک به ۹ میلیون دلار بود که نشان‌دهنده ۱۶۵.۲۳٪ افزایش در Upbit است. در بایننس، میانگین حجم ۵۰ ساعته ۷۵۸ هزار دلار بود که به ۸۹۲ هزار دلار افزایش یافت، افزایش ۱۷.۶۵٪.

همچنین در نمودار ۱ ساعته Arbitrum  افزایش قابل توجهی داشت. میانگین حجم ۵۰ ساعته در Upbit در حالی که ۲ میلیون دلار بود، به نزدیک به ۴ میلیون دلار رسید. حجم در Binance از ۵ میلیون دلار به تقریباً ۷ میلیون دلار افزایش یافت که نشان‌دهنده افزایش ۳۸.۸۹٪ است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

Decentraland نیز با افزایش ۱۶۸.۱۰٪ در Upbit، با میانگین حجم ۱ ساعته از ۲ میلیون دلار به ۴ میلیون دلار افزایش یافت. حجم در بایننس نیز ۲۱.۷۹٪ افزایش یافت و به ۳ میلیون دلار رسید.

Kava با افزایش ۱۲۸.۴۵٪ در Upbit، میانگین حجم ۴ ساعته از ۲ میلیون دلار به ۵ میلیون دلار افزایش یافت، اما حجم در Binance 28.43٪ کاهش یافت و به ۲ میلیون دلار رسید.

در آخر، StormX نیز با افزایش ۱۹۹.۶۲٪ در Upbit، با میانگین حجم ۱ ساعته از ۹۰ میلیون دلار به ۲۷۰ میلیون دلار افزایش یافت.

در Binance، حجم معاملات به مقدار ۸.۱۰ درصد افزایش یافت و از ۵۶ میلیون دلار به ۶۰ میلیون دلار رسید. این افزایش حجم معاملات میلیون دلاری را تکمیل کرد. لازم به ذکر است که این اطلاعات تنها گزارش حجم معاملات می‌‌باشد و به عنوان یک توصیه سرمایه‌گذاری تلقی نشود.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده