آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

یونیک فاینانس چیست؟ | همه چیز درباره پروژه یونیک فاینانس

یونیک فاینانس چیست ؟

یونیک فاینانس چیست ؟ ، تا به حال نام پروژه یونیک فاینانس را شنیده اید؟ آیا پروژه یونیک فاینانس یک کلاهبرداری است و یا می توان با خیال راحت در آن سرمایه گذاری کرد؟ در این مقاله قصد داریم تا درباره پروژه یونیک فاینانس با شما عزیزان گفتگو کنیم و شما را با طرح ها و همچنین هدف های شوم سازندگان این طرح آشنا کنیم. در ادامه همراه ما باشید. اگر قصد داریم تا در همین ابتدا درباره این پروژه اطلاعاتی کسب کنید، باید بدانید که این پروژه کاملا کلاهبرداری است و چند وقتی است که خبری مبنی بر دستگیری بنیانگذاران این طرح پخش شده است. حال اگر مایل هستید تا درباره این پروژه اطلاعات بیشتری کسب کنید، همانطور که گفتیم در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

نگاهی به یونیک فاینانس و گفته های بنیان گذاران

احتمالا شما که در حال مطالعه این مقاله هستید درباره این پروژه زیاد شنیده اید. بنیانگذاران این پروژه ادعا کرده اند که ” ما سود زیادی از بورس کسب می کنیم و می خواهیم نیمی از این سود را به کاربرانمان اهدا کنیم. “. بنیانگذاران این مجموعه ادعا کرده اند سودی که می دهند دائمی می باشد. طبق دیگر اطلاعاتی که مطالعه شد تقریبا این سود ۴ برابر سود بانک ها در ایران می باشد. داشتن زیر مجموعه در یونیک فاینانس به بیشتر سوددهی کمک می کند. بنیانگذاران یونیک فایننس ادعا کرده اند که با داشتن زیر مجموعه می توانید تا ماهی ۱۰۰ هزار دلار نیز درآمد داشته باشید. شاید با شنیدن این ادعا کمی تعجب کنید اما باید بدانید که تمامی این حرف ها تنها برای جذب کاربر زده می شود و هیچ اعتبار دیگری ندارد.

در ادامه قصد داریم تا سری به سایت یونیک فاینانس به آدرس http://unique.finance/ بزنیم و کمی سایت آن را تحلیل کنیم. اگر قصد دارید تا درباره این مقاله اطلاعات بیشتری کسب کنید با ما همراه باشید.


نیم نگاهی به سایت یونیک فاینانس

نیم نگاهی به یونیک فایننس
نیم نگاهی به یونیک فایننس

برای اینکه کمی بخواهید بیشتر با این پروژه یونیک فاینانس آشنا شوید می توانید به سایت رسمی آن مراجعه کنید. ما نیز در این قسمت از مقاله این کار را کرده ایم و به سراغ سایت این پروژه رفته ایم. در اولین قدم به بخش ” درباره ما ” یا ” about us ” این سایت مراجعه می کنیم. با مراجعه به این قسمت با اطلاعات مختلفی رو به رو می شویم. یکی از این اطلاعات نام بنیانگذاران این پروژه می باشد. نام تمامی آن ها غیر آشنا می باشد. برای اینکه بهتر با آن ها آشنا شویم، نام تک به تک آن ها را در گوگل جستجو می کنیم. با هر عبارتی که نام اولین بنیانگذار یونیک فاینانس را جستجو کردیم، برای ما اطلاعاتی از آن فرد بارگذاری نکرد. اگر یک پروژه واقعی باشد و به کاربران خود سودخوبی بدهد، قطعا سروصدا های زیادی می کند و و قطعا توسعه دهندگان آن سمتی خواهند داشت. تنها با تکیه بر این موارد نمی توان گفت که این پروژه کلاهبرداری است و قطعا باید برای اثبات این موضوع به موارد دیگری نیز نگاه بیندازیم.

تا به حال به این فکر کرده اید که این سایت چرا هیچگونه شماره تماسی از خود به جای نگذاشته است؟ آیا تا به حال اگر به سایت یونیک فاینانس مراجعه کرده باشید، به این موضوع دقت کرده اید؟

زمانی که از توسعه دهندگان یونیک فاینانس در مکاتبه های صورت گرفته درخواست شماره تماس شد، آنها در پاسخ گفتند که: به دلیل تماس مکرر افراد ایرانی، نمی توانیم شماره تلفن را اختیار کسی قرار دهیم. سوالی که ما از شما داریم این است که آیا امکان اینکه یک پروژه بخواهد اینچنین حرفی را بزند وجود دارد یا خیر؟

در قسمت بعدی قصد داریم تا نگاهی به سخنان کاربرانی بیندازیم که درباره این پروژه نظر داده اند و تقریبا تجربه دار هستند. در ادامه همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید:طرح پانزی ponzi scheme چیست؟ | چطور آن را تشخیص دهیم؟


بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند

همانطور که می دانید در این قسمت از مقاله قصد داریم تا به بررسی نظرات کاربرانی بپردازیم که در این پروژه فعالیت داشته اند. اینکه اگر باز هم نظرات کاربران در این قسمت منفی باشد، نمی توان به صراحت گفت که این پروژه کلاهبرداری است اما می توان به جرات گفت که سرمایه گذاری در این پروژه کاملا اشتباه است. نظراتی که در تصویر ذیل مشاهده می کنید، تماما توسط کاربران ایرانی در سایت های ایرانی گفته شده است و می توان به آنها اعتماد کرد. در ادامه برای مشاهده این نظرات همراه ما باشید.

در ادامه این مقاله سه تصویر از کامنت افراد مختلف را برایتان به نمایش می گذاریم، در بین تمامی کامنت ها خوب و بد وجود دارد و ما رندوم تنها چند کامنت را انتخاب کرده ایم. به اتفاق یک دیگر آن ها را در ادامه مشاهده خواهیم کرد.

تصویر شماره یک:

بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند
بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند

همانطور که در این تصویر می بینید، فردی کمی درباره یونیک فاینانس اطلاعاتی آورده است که می توان گفت این اطلاعات تا حدودی درست است و می توان به آن اعتماد کرد.

تصویر شماره دوم:

بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند
بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند

در تصویر شماره دو، نظرات سه فرد دیگری که درباره این پروژه کامنت گذاشته اند را مشاهده می کنید. در کامنت اول فردی درباره دستگیری بنیانگذاران این پروژه گفته است و یک که حاوی اخبار دستگیری بنیانگذاران یونیک فاینانس است جای گذاری کرده است. اگر قصد دارید تا شماهم در این باره اطلاعات به دست آورید می توانید بر روی این ” لینک ” کلیک کنید.

کامنت بعدی فردیست که خود را یک کارشناس ای تی معرفی می کند. شما می توانید در قسمت دوم این تصویر، کامنت این فرد را به صورت کامل بخوانید.

در کامنت بعدی، فردی می گوید که به صورت کامل این پروژه کلاهبرداری است. اگر قصد دارید، تا اطلاعات بیشتری پیدا کنید در ادامه با ما همراه باشید.

تصویر شماره سوم:

بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند
بررسی نظرات کاربرانی که در این پروژه فعالیت داشته اند

در تصویر سوم نظرات کاربرانی را می بینیم که مجدد بر اساس یافته های خود در اینترنت نظر داده اند. آنها به این پروژه امیدوار هستند و می گویند که کلاهبرداری نمی باشد.

اگر تصویر فوق را با دقت مشاهده کنید می بینید که کاربری از سایت ” Finma ” تصویری مبنی بر این منتشر کرده است که این سایت در لیست هشدار های موسسات مالی سوئیس قرار دارد. اگر با سایت ” Finma ” آشنا نیستید در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد.


نگاهی به یونیک فاینانس در سایت Finma

سایت فینما یا Finma متعلق به سازمان نظارت بر موسسات مالی سوئیس می باشد که اگر شما به این سایت سری بزنید و نام یونیک فاینانس را جستجو کنید می بینید که در قسمت هشدار های این سایت قرار دارد. همانطور که می دانید این شرکت خودش را در شهر زوریخ کشور سوئیس معرفی کرده است. شما می توانید این عنوان را در تصویر ذیل مشاهده کنید.

نگاهی به یونیک فاینانس در سایت Finma
نگاهی به یونیک فاینانس در سایت Finma

آیا یونیک فاینانس یک شرکت هرمی است؟

آیا یونیک فاینانس یک شرکت هرمی است؟
آیا یونیک فاینانس یک شرکت هرمی است؟

همانطور که بارها در این مقاله به آن اشاره کردیم، برای اینکه بتوانید در این پروژه سود زیادی کسب کنید باید زیر مجموعه داشته باشید. به صورت کلی باید برای خود شبکه سازی کنید. تا به حال فردی نتوانسته است از این شرکت ها سود بسیار بالایی به گفته خودشان کسب کند و یا اینکه اصلا سودی کسب کند. بهتر است برای سرمایه گذاری در پروژه های مختلف کمی درباره آن ها فکر کنید.


ارتباط یونیک فاینانس با طرح پانزی

آیا تا به حال نام طرح پانزی را شنیده اید؟ آیا می دانید طرح پانزی چیست و چگونه مورد استفاده قرار می گیرد؟ اگر درباره این طرح اطلاعاتی ندارید ادامه این قسمت را از دست ندهید زیرا پس از اشاره به طرح پازی به ارتباط بیت یونیک فاینانس و طرح پانزی پی خواهید برد.

اگر بخواهیم طرح پانزی را به صورت خلاصه برایتان تعریف کنیم، اینگونه می گوئیم که:

طرح پانزی طرحیست که اجرا کننده آن به شما قول سود های نجومی را می دهد. اجرا کننده طرح پانزی می گوید که اگر شما در آن پروژه سرمایه گذاری کنید، پس از مدت و یا اینکه ماهیانه و یا در زمان های مختلف به شما سود تعلق می گیرد. احتمالا این جمله برایتان آشنا باشد زیرا توسعه دهندگان پروژه یونیک باینانس نیز اینگونه به کاربران خود وعده داده اند.

همانطور که گفتیم برای سرمایه گذاری در یونیک فاینانس در ابتدا باید ۱۰۰۰ دلار پرداخت کنید. پس از پرداخت این مقدار شما به صورت ماهیانه اقدام به گرفتن سود پول خود می کنید.


سخن پایانی

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید، نظریه های مختلفی وجود دارد اما در کل همانطور که در ابتدا گفتیم این پروژه به صورت کامل کلاهبرداری است. تا به امروز بیشتر پروژه هایی که به شما قول سوددهی زیاد با سرمایه گذاری و همچنین جذب زیر مجموعه داده اند، کلاهبرداری کردند و در آخر تمامی سرمایه را برداشت و در نهایت فرار کردند.

اگر در مقاله های گذشته نیز خوانده باشید، ما بارها به شما اعلام کرده بودیم که تنها قصد این نوع شرکت ها خالی نمودن جیب شما و همچنین پر نمودن جیب خودشان می باشند و جز این هیچ هدف دیگری ندارد. ممکن است با سرمایه گذاری در این سایت ها، به شما سود بدهند اما هرگز توانایی برداشت را ندارید زیرا به شما اجازه همچنین کاری را نمی دهند. به اصطلاح اگر بخواهید نقد شوید این کار برایتان مقدور نیست.

ممنون از اینکه تا پایان “یونیک فاینانس چیست؟” همراه ما بودید.


بیشتر بخوانید

تیم محتوا
تیم محتوا
من سید مهدی هستم تولید کننده محتوا سایت زوم ارز. دانشجوی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه آزاد گرایش نرم افزار می باشم و همچنین سابقه ی سه سال فعالیت در حوزه ی ارز های دیجیتال و 5 سال نیز تولید کننده محتوا را در کارنامه خود دارم. بنده علاقه مند به دنیای کریپتو و همچنین تکنولوژی هستم و همچنین به آینده ی ارز های دیجیتال بسیار خوشبین نیز هستم و بر این باورام که صنعت بلاکچین در ایران آینده ای بسیار درخشانی خواهد داشت.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
30 نظرات خود را ثبت نمایید
تازه‌ترین
قدیمی‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حنا
1 سال قبل

دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه، ما ضربه خورده ایم، این شرکت کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
.

حنا
1 سال قبل

دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، اصلا عضو نشید که کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
.

مالباخته
1 سال قبل

لی.درهای کلا.هب.ردار
خانم مری.م خی.الی حسن آ.بادی
را.حله تو.کل.یان
مح.مد مهر.بان پور
ام.یر شیر.دل
کو.رش گر.ان
نی.ما طب.ری فرد

مریم
2 سال قبل

شوهر من پول ودیعه مسکن مستاجرا گذاشته تو یونیک فایننس بمن نگفته این کارو کرده قبلا هم پول گذاشته بوده الان بخاطر گرون شدن خونه ها جا پیدا نمیکنیم همسرم به بالا سریش گفته پول لازمه اونم گفته اسمشو اشتباه زده برای ورود به اکانت وریفا نمیکنه بابد بره ترکیه جلسه داره به رییس شرکت بگه درستش کنه بتونین پول بردارین ما اثاث هامونو جمع کردیم به امید این پول که بده بریم خونه بگیریم چون با این رهن کم جایی پیدا نکردیم اتفاقی ی مقاله خوندم درباره کلاهبردار بودن این شرکت تا صبح خوابم نبرده فقط خدا خدا میکنم ک راست نباشه و پول مارو بدن ای داد از سادگی ما ادما ..من مخالف این کار بودم بدون مشورت این کارو کرده و واقعا الان هر دومون داغونیم خدایا خودت به دادمون برس خدا کنه که اینا درست نباشه

مهدی
2 سال قبل

یونیک فاینانس یه کلاهبرداری هرمی هست کلاهبردار سر هرم سودش رو از اشخاصی که وارد میکنه میگیره ۵۰۰ دلار برای هرکسی که معرفه و یار گیری میکنه ۵۰۰ دلار هم برای لیدر که میتونه حساب باز کنه قربانی هم که یه صفحه و چند تا پسورد دستشو می گیره تا زمانی که بتونه یار گیری کنه سودی رو که نشون میده همون هویج که با طناب میبندن جلو آدم که بره جلو یه کسی میتونه مردم و اطرافیانش گول بزنه اوظاع مالیش خوب میشه کسی هم که نتونه از این پولا بخوره نهایتا نصف پولش زنده میشه

iman
2 سال قبل

من میخوام

حالا
3 سال قبل

مردم ایران واقعا ساده ن، ارز دیجیتال رو یه حوری میگن اومده انگار اصلا خبر ندارن ایجاد کردن یک توکن چقدر کار ساده ای میتونه باشه، در ضمن الان بنظر شما سود رو چند ماهه نداده مشکوک نیست، یه خرده تفکر تو این زمینه چشم شما رو به خیلی چیزها باز میکنه هرچند کسایی که اینجا دارن طرفداری میکنن از این شرکت کلاهبرداری احتمال زیاد لیدرهای دکتر مهندس 🙂 یونیک شاید باشن که برای تبلیغ اومدن اینجا، یکی از دوستای من گول همینارو خورد بعد دو سال اصل پولش رو خواست چند ماه پیگیره بهش ندادن هنوز

جواد
3 سال قبل

سلام دوستانی که میگفتن یونیک معتبر هست کجان من ده تا اکانت دارم داخل هر کدومش چهارصد دلار هست یعنی ارزش هراکانت ۱۴۰۰دلار من به ۷۰۰دلار میفروشم

Mehdi
3 سال قبل

این کمپانی کاملأ معتبر و قانونیه من خودم یکسال و نیمه که وارد این تجارت بی نظیر شدم و هر روز بهتر از روز قبلش داره به تعهداتش عمل میکنه. بحث رو طولانی نمیکنم فقط یک موضوع رو بیان میکنم شرکتهای بزرگی مانند اپل. بی ام دبلیو. فیسبوک. کاترپیلا. نایک وچندین شرکت دیگه به نظر شما اجازه سوء استفاده از برندشون رو میدن. خودتون قضاوت کنین. وسلام

حنا
پاسخ به  Mehdi
1 سال قبل

دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، اصلا عضو نشید که کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
.

Amir
3 سال قبل

من نمیخام رو یونیک قسم بخورم چون ابهاماتی هم داشته ولی چیزی که اینجا نوشتین رو هم ذره ای قبول ندارم.میگین باید عضو گرفت ولی اگه با سودهایی که جمع شده افزایش سرمایه بدی ظرف ۲ الی ۳ سال سرمایت چند برابر میشه. کاذی که من خودم کردم و الان اکانت ۱۰۰۰ دلاریم حدود ۳۰۰۰ دلار شده با یه مدت کوتاه تبدیل سودم به سرمایه اصلی.

فریحه
پاسخ به  Amir
3 سال قبل

دقیقا

حنا
پاسخ به  Amir
1 سال قبل

دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، اصلا عضو نشید که کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
.

محسن
پاسخ به  Amir
1 سال قبل

سلام من دوتا اکانت دارم هر کدوم دوهزار هردوتاش ببر ۵۰تومن

محمد شامحمدی
3 سال قبل

واقعا دیگه از زوم ارز انتظار نداشتم با این همه اطلاعات بروزی که داره بیاد تو سایتهای پنبه روز و بیز و بادران و … دروغای اونارو کپی کنه و در سایت خوب زوم ارز بذاره ای کاش قبل ازینکه کپی برداری میکردید بدون تعصب به بورس و بیزینس ایرانی اطلاعات درستی از یونیک فایننس بدست میاوردید و بعد انتشار میکردید .
والا این حرفا هیچی در مورد یونیک فایننس صدق نداره من دوساله ثبت نام کردم و تا حالا واقعا سود رو کامل پرداخت کرده الانم دو سه ماهی میشه که بدلیل طراحی ارز دیجیتال Unique Utility UNQT Token پرداخت سود ماهانه عقب افتاده البته سود رو هر روز داده ولی برای برداشت فعلا منتظریم تا ارز UNQT در قسمت ویدراو سایت یونیک فایننس قرار داده بشه تا بتونیم از طریق صرافی ای که ارز Unqt رو لیست کرده باشه برداشت بزنیم البته در کیف پول تراست والت هم لیست شده . خواهشا اطلاعاتتون رو بروز کنید .
درود به بورس و نتورک و ارز دیجیتال یونیک فایننس ♥️♥️

محسن عباسپور
مدیر
پاسخ به  محمد شامحمدی
3 سال قبل

سلام .. دوست عزیز ما صرفا پروژه را بررسی کردیم …ریسک سرمایه گذاری در هر پروژه به عهده افراد است

معصومه
پاسخ به  محمد شامحمدی
3 سال قبل

دمت گرم،منم تو یونیکم.خیلی هم راضی ام.بنظر من تا وقتی توی بورس ایران بتونن جیب ماایرانی هارو خالی کنن،هیچ وقت نمیان بگن یونیک خوبه…ولی من حاضرم پولمو خارجی ها بخورن،ولی ب جیب اینا نره….که صد البته هیچوقت اینجوری نمیشه.😍😍😍😍..یونیک حالا حالاها سود بدهکاره به ما

راستگو
پاسخ به  معصومه
3 سال قبل

کلا خاصیت ایرانیا .نمیگم پولتو بزار تو بورس ایران پولتو شغلی برا خودت درست کنی بهتره یا ببخورن بره؟

راستگو
پاسخ به  محمد شامحمدی
3 سال قبل

از خدا بترس همین

علی
پاسخ به  محمد شامحمدی
3 سال قبل

سلام میشه کمکم کنید در حد راهنمایی کردن بنده یک سال چهار ماه عضو هستم

Sam
پاسخ به  علی
3 سال قبل

بخدا ک حرفاتون دروغه.یونیک ارز دیجیتالشم اومد هرروز قدرتمند از دیروز

فریحه
پاسخ به  محمد شامحمدی
3 سال قبل

درود بر همکار عزیز وگرامی من ۳۶ ماهه دراین شرکت سرمایه گذاری کردم وتمام صحبتهای شمارا تاییدمیکنم شرکتی به قدرتمندی یونیک ندیدم ونخواهیم دید اینقدر شرکتهای زیادی اومدن به قولی شرکتهای پشه ای که فقط صدایی کردن وتمام نام یونیک رابدکنند ولی یونیک قدرتمندترازهمیشه امد

ایرانی
پاسخ به  محمد شامحمدی
3 سال قبل

سلام ببخشید میتونم چند تا سوال کنم از شما درباره ی این برداشت که قرار اتفاق بیفته ؟
چون من مادرم گرفته ولی من باهاش نبودم الان نمیدونم سایتش به چه صورت و این قضیه ی توکن چی هست ؟ که نمیشه برداشت کرد ؟

اکبر خادمی
پاسخ به  محمد شامحمدی
3 سال قبل

اگر این دزدها ریگی به کفششان نبود هر ۳ ماه یه بامبول درست نمیکردند،
من شخصا خیلیها رو میشناسم که حتی بلد نیستند بنویسند اما با دروغ و دونگ اینها به دام افتادند ،این دزدهای بی شرف هیچ تضمینی به کسی نمیدهند اما به همه زبانی قول سود ماهیانه بدون فعالیت میدن،سرشاخه های اینها حتی جرات روبرو شدن با زیرشاخه هاشونو ندارن و فقط با پیامهای تلگرامی و اینستایی سعی در تحمیق اعضا دارند.
پولتون که رفت بدبختها
به همه پیشنهاد میکنم از بالا سریشون که میشناسند شکایت کنند تا گنده ها رو بگیرن و تمام.
تف به شرف دزدان یونیک فایننس.

امیرعلی
پاسخ به  محمد شامحمدی
1 سال قبل

خیلی دوس دارم بدونم الان چه حالی داری و نظرت راجبه یونیک چیه:))

حنا
پاسخ به  محمد شامحمدی
1 سال قبل

دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، اصلا عضو نشید که کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
.

محمد رضا
3 سال قبل

همون جور که تایید کنندگان یونیک فاینانس بر اساس پیشفرض ها و اطلاعات پراکنده خودشون رو اثبات می‌کنند، تکذیب کنندگان هم به همین ترتیب بر اساس پیشفرضها و اطلاعات کلی اثبات می‌کنند.
کلاً بر اساس حرف هیچکدام نمیشه تصمیم قطعی گرفت.

محمد انصاری
3 سال قبل

سلام دوست عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیده‌اید ومطالب را تهیه کرده اید.
من سوال داشتم که در فینما نام بیش از ۱۰۰شرکت وبانک در لیست اخطار ثبت شده است با این حساب کشور سویس که وضعش از ایران بد تر است یا فینما به این موضوع ربطی ندارد؟
ممنون میشوم اگر جواب بدهید.

محمد
پاسخ به  محمد انصاری
3 سال قبل

دوست عزیز یه سایتی از روی غرض یه دروغی از خودش سرهم کرده بقیه هم دارن همونو کپی میکنن در حقیقت اونایی که خودشون رو صاحب نظر میدونن اصلا وارد سرمایه گذاری تو این شرکت نکردن که بدونن واقعا راسته یانه.

حنا
پاسخ به  محمد
1 سال قبل

دقیقا ما هم عضو بودیم و الان یکسال هست که دنبال پول اصلیمون هستیم، سودش رو که ۷_۸_ماه دنبالش بودیم ندادن، ۲_سالمون که تموم شد گفتن سوخته، پول اصلمونم که گفتن کلاهبرداری بوده نمیتونین دریافت کنین، الان یکساله هرروز یه بمبل درمیارن، یروز میگن جلسه داریم بعدا زنگ میزنم یروز جواب نمیدن یروز میگن تو سایت نگاه کنم خبر میدم یروز میگن ۲_۳_سال دیگه اگه پول دستم اومد بهتون میدم و …

الان کجای این شرکت از دروغ بودنش مبهمه براتون، کلاهبرداری محضه، تمام متنهای این سایت درسته درسته
.

آخرین مقالات منتشر شده