لایت فارکس

بازی‌های زیر رادار اتریوم افزایش ۴۲ درصدی را تجربه کردند

بازی‌های زیر رادار اتریوم آلت‌کوین با رکود و افزایش ۴۲ درصدی بازار کریپتو در این هفته مقابله می‌کند.

بازی‌های زیر رادار اتریوم افزایش ۴۲ درصدی را تجربه کردند

به گزارش زوم ارز، یک بازی تحت رادار اتریوم (ETH) در برابر رکود بازار کریپتو افزایش یافته است و در هفت روز گذشته ۴۲ درصد افزایش یافته است.

Echelon Prime (PRIME) یک اکوسیستم وب ۳ است که هدف آن پیشرفت نسل بعدی بازی است.

وب‌سایت Echelon می‌گوید این پروژه “ابزارهایی را برای تشویق نوآوری در مدل‌ها و اقتصادهای جدید بازی ایجاد و توزیع می‌کند.”

توکن اصلی پروژه، PRIME، در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۳.۸۸ دلار معامله می‌شود، در حالی که یک هفته قبل حدود ۲.۷۳ دلار است. دارایی رمزنگاری رتبه ۲۹۵ بر اساس ارزش بازار نیز نزدیک به ۱۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته افزایش یافته است.

در روز سه‌شنبه، Echelon یک پیشنهاد کمک مالی برای رای دادن به جامعه خود ارسال کرد. در صورت تایید، کمک مالی به بازی توکن غیرقابل تعویض (NFT) “What the Funge” از Funge Labs تعلق می گیرد.

برنامه کمک هزینه را توضیح می دهد،

«What the Funge اولین شبیه‌ساز مبارزه با نوار NFT در جهان است که به‌عنوان یک جنگنده خودکار بازی می‌شود که ابزار منحصربه‌فرد کلید در دست پروژه‌های NFT را برای بازیکنان برای رقابت برای فتح ابدی، شکوه و PRIME ارائه می‌دهد. در حالی که بازی به راحتی قابل انتخاب و ورود به آن است، دارای سقف مهارت بسیار بالایی است که منجر به تجربه رقابتی پرباری می‌شود.”

علی‌رغم افزایش قیمت در این هفته، PRIME بیش از ۳۱ درصد از بالاترین قیمت خود یعنی ۵.۶۸ دلار که در ماه مارس به آن رسیده بود، ۳۱ درصد کاهش یافته است. این بالاترین رکورد مدت کوتاهی پس از فهرست کردن دارایی توسط Coinbase، صرافی ارز دیجیتال ایالات متحده، محقق شد.


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده