آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

سناتورهای آمریکایی خواستار سرکوب بودجه برنامه هسته‌ای کره شمالی با ارزهای دیجیتال شدند.

سناتورهای آمریکایی خواستار سرکوب بودجه برنامه هسته‌ای کره شمالی با ارزهای دیجیتال شدند.

سناتورهای آمریکایی خواستار سرکوب بودجه برنامه هسته‌ای کره شمالی با ارزهای دیجیتال شدند.

سه سناتور آمریکایی، الیزابت وارن، تیم کین، و کریس ون هولن، به طور مشترک در مورد استفاده کره شمالی از ارز دیجیتال برای تامین مالی برنامه هسته ای خود و دور زدن تحریم ها ابراز نگرانی کرده اند.

در تلاشی برای رسیدگی به این موضوع، آنها نامه ای به کاخ سفید و وزارت خزانه داری ارسال کردند و به دنبال اطلاعاتی در مورد اقدامات دولت ایالات متحده علیه استفاده غیرقانونی از دیجیتال بودند. دارایی های جمهوری دموکراتیک خلق کره.

سناتورها تاکید کردند که کره شمالی به طور پیوسته در حال توسعه تخصص خود در مدیریت دارایی های دیجیتال در چند سال گذشته بوده است و آنها را قادر می سازد تا در استفاده از ارزهای دیجیتال برای مقاصد شرورانه مهارت داشته باشند. .

گزارش ها نشان می دهد که هکرهای کره شمالی از سال ۲۰۱۸ مسئول سرقت بیش از ۳ میلیارد دلار ارزهای دیجیتال بوده اند.

این وجوه دزدیده شده ظاهراً وارد برنامه موشکی کشور شده است و نگرانی‌های امنیتی جدی ایجاد کرده است.

مشکل در استفاده هکرها از خدمات اختلاط نهفته است، تکنیکی که برای مبهم کردن منشاء وجوه و ممانعت از توانایی مقامات برای ردیابی آنها استفاده می‌شود.

با استفاده از این میکسرها، هکرها سعی می‌کنند از شناسایی اجتناب کنند و فعالیت‌های غیرقانونی خود را بیشتر فعال کنند.

دفتر کنترل دارایی های خارجی وزارت خزانه داری ایالات متحده نیز در مورد استفاده از ارز دیجیتال برای تامین مالی جاه طلبی های هسته ای کره شمالی ابراز نگرانی کرده است.

در نتیجه، این دپارتمان در نوامبر ۲۰۲۲، Tornado Cash، یک سرویس دارایی دیجیتال را به فهرست نهادهای تحریم شده خود اضافه کرد.

سناتور وارن در خط مقدم تلاش‌ها برای مبارزه با استفاده غیرقانونی از ارزهای دیجیتال بوده است. او قبلاً توجه خود را به ارتباط بین پرداخت دارایی های دیجیتال و شرکت های چینی تامین کننده پیش سازها برای تولید فنتانیل افیونی جلب کرده است.

علاوه بر این، وارن قوانینی را برای اعمال الزامات سختگیرانه تر ضد پولشویی در تراکنش های ارزهای دیجیتال پیشنهاد کرده است.

در آخرین تلاش خود، او به یک گروه دو حزبی از سناتورها پیوست که از مقرراتی علیه میکسرهای کریپتو و سکه های حریم خصوصی در قانون مجوز دفاع ملی حمایت می کنند.

نامه سناتورها به کاخ سفید و وزارت خزانه داری بر ضرورت رسیدگی به بهره برداری کره شمالی از ارزهای دیجیتال تاکید می کند.

با درخواست اطلاعات در مورد اقدامات دولت، هدف آنها یافتن استراتژی‌های مؤثر برای سرکوب این فعالیت‌های غیرقانونی و جلوگیری از تأمین مالی بیشتر برنامه هسته‌ای کره شمالی از طریق دارایی‌های دیجیتال است.

واکنش دولت در شکل‌دهی سیاست‌ها و ابتکارات آینده برای محافظت در برابر چنین تهدیداتی که ناشی از سوء استفاده از ارزهای دیجیتال است، حیاتی خواهد بود.


منبع: cryptointelligence.co.uk

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده