آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

بلومبرگ: دو رویداد کلیدی در هفته آینده نوسانات را در بازار سهام به همراه خواهد داشت

دو رویداد کلیدی در هفته آینده نوسانات را در بازار سهام به همراه خواهد داشت: بلومبرگ

بلومبرگ: دو رویداد کلیدی در هفته آینده نوسانات را در بازار سهام به همراه خواهد داشت 

به گزارش زوم ارز،

نوسانات بازار سهام در هفته آینده به دلیل دو رویداد کلیدی برای وال استریت، یعنی تصمیم فدرال رزرو درباره نرخ بهره و انتشار داده‌های تورم نوامبر، افزایش خواهد یافت.

به گزارش بلومبرگ، معامله‌گران انتظار دارند که این رویدادها باعث آشفتگی در بازار شود؛ زیرا دنیای مالی در تلاش است تا وضعیت اقتصادی را در سال ۲۰۲۴ پیش‌بینی کند. بر اساس این گزارش، نوسانات در سطح بالاترین حد خود از ماه مارس، یکی از معیارهای پیش‌بینی شده است.

در حال حاضر، پیش‌بینی می‌شود که پس از یک رشته بی‌سابقه افزایش نرخ بهره از مارس ۲۰۲۲، بانک مرکزی نرخ بهره را ثابت نگه دارد. سرمایه‌گذاران خرد در حال واکنش به این وضعیت هستند. به گزارش بلومبرگ، ورود ۶.۸ میلیارد دلار به بازار سهام ایالات متحده در هفته گذشته، بالاترین میزان از ماه مارس بوده است.

نوسانات بیت کوین باز می گردد

در حال حاضر، بیت کوین  با نوساناتی حدود ۰.۳۴٪ روبرو است. به علاوه، به دلیل افزایش اخیر در قیمت ارزهای رمزنگاری شده، ارزش بیت کوین از سطح پایین ترین نقطه در تاریخ، یعنی ماه آگوست، افزایش یافته است. بر اساس داده های The Block، اگرچه نوسانات بیت کوین نتوانست به رکورد سالانه خود، که در اواخر ماه مارس امسال ثبت شده بود، بازگردد، اما در هفته گذشته، در مدت ۳۰ روز، نوسان بیت کوین به نسبت سال قبل ۷ درصد افزایش یافته است.

تمام شرکت‌های مرتبط با حوزه ارزهای رمزنگاری شده در وال استریت، به همان اندازه که بیت کوین رشد کرده است، عمل نکرده‌اند. اما کوین‌بیس، در هفته گذشته، به طور نسبی عملکرد ضعیف‌تری نسبت به رشد بیت‌کوین داشته است، با این حال، قیمت سهام آن نیز همچنان در کل افزایش یافته است.


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده