آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دو ETF اسپات بیت کوین در میان ۸ ETF برتر سال ۲۰۲۴ قرار می‌گیرند!

دو ETF اسپات بیت کوین در میان ۸ ETF برتر سال ۲۰۲۴ قرار می‌گیرند!

به گزارش زوم ارز، طبق گفته Nate Geraci، رئیس فروشگاه ETF، سال ۲۰۲۴ به عنوان سالی مهم برای ETF بیت کوین، به ویژه BlackRock IBIT و Fidelity FBTC، تلقی می‌شود. Geraci این دو ETF بیت کوین را به عنوان یکی از ۸ ETF برتر در سال جاری از نظر جریان ورودی ETF برجسته معرفی کرده است، که این امر به دلیل تنوع ETF یک دستاورد قابل توجه است.

بر اساس گزارش CryptoSlate در تاریخ ۲۱ فوریه، IBIT جریان خالص ورودی ۵.۵ میلیارد دلاری را به دست آورده است، در حالی که FBTC شاهد جریان خالص ورودی ۳.۷ میلیارد دلاری بوده است. Geraci اعلام کرده است که این اعداد چشمگیر همراه با جریان ورودی سه ETF S&P 500 (VOO، IVV و SPLG)، QQQ، ETF کل بورس اوراق بهادار (VTI) و iShares S&P 500 Value ETF (IVE) قرار دارند.

موفقیت IBIT و FBTC نشان می‌دهد که این دو ETF بیت کوین از سایر ETFهای بیت کوین در ایالات متحده جلوتر رفته‌اند و به معیار ورودی ۵ میلیارد دلاری دست پیدا کرده‌اند. با این حال، تعیین اهمیت این موفقیت در یک زمینه گسترده‌تر بسیار حیاتی است. تقریباً سرمایه‌گذاری کلی در تمام ETFهای بیت کوین ایالات متحده به تخمینی حدود ۴۱ میلیارد دلار می‌رسد.

موفقیت این دو ETF نشان می‌دهد که بیت کوین به عنوان یک دارایی و آینده بالقوه ETFها در فضای دارایی دیجیتال به طور روزافزون پذیرفته می‌شود.


منبع: cryptoslate.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده