آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ‌ها در بازار ارزهای دیجیتال میلیون‌ها دلار سود کسب کردند!🤯

نهنگ‌ها در بازار ارزهای دیجیتال میلیون‌ها دلار سود کسب کردند!

به گزارش زوم ارز، یک نهنگ که با شناسه 0x1a8 شناخته می‌شود، مقدار قابل توجهی از توکن APE را از صرافی بایننس برداشت کرده است. این نهنگ ۳۳۸,۹۳۰ واحد APE که با قیمت متوسط ۱.۴۱ دلار بفروش رفته است، معادل ۴۸۱,۰۰۰ دلار است.

در ۱۸ ساعت گذشته، این نهنگ دو تراکنش انجام داده و در کل ۱,۷۴۰,۰۰۰ واحد APE را از صرافی بایننس برداشت کرده است. میانگین قیمت این دو تراکنش ۱.۴۲ دلار بوده و کل مقدار برداشتی برابر با ۲,۴۹۰,۰۰۰ دلار است.

در حال حاضر، این نهنگ دارای ۴,۷۵۰,۰۰۰ واحد APE به ارزش ۶,۸۰۰,۰۰۰ دلار است. از این کل مقدار، ۴,۴۲۰,۰۰۰ واحد APE (معادل ۶,۳۲۰,۰۰۰ دلار) در سهام قرار دارد. کل ضرر تخمینی این نهنگ از توکن APE برابر با ۹۷۵,۰۰۰ دلار است که نشانگر یک کاهش ۱۱.۶٪ است.

در توسعه دیگری، دو نهنگ در کل ۱۶,۸۳۷ واحد MKR به ارزش ۳۴,۴۴۰,۰۰۰ دلار را در صرافی کوین‌بیس سپرده گذاشته‌اند و سود کلی برابر با ۲۰,۱۳۰,۰۰۰ دلار را به دست آورده‌اند که نشانگر یک افزایش ۱۴۰٪ است.

نهنگ اول با نام 0x803، ۸,۴۲۳ واحد MKR (معادل ۱۷,۲۳۰,۰۰۰ دلار) را با قیمت ۲,۰۴۶ دلار به صرافی کوین‌بیس واریز کرده است. جالب اینجاست که این نهنگ توکن‌های MKR را تنها با قیمت ۸۹۷ دلار (معادل ۷,۵۵۰,۰۰۰ دلار) بین ۷ نوامبر ۲۰۲۲ تا ۲۲ ژوئیه ۲۰۲۳ از کوین‌بیس بفروش رفته است. فروش فعلی به نهنگ سودی بالغ بر ۹,۶۷۰,۰۰۰ دلار (افزایش ۱۲۸٪) خواهد داشت.

نهنگ دوم با نام 0x2a0، ۸,۴۱۴ واحد MKR (معادل ۱۷,۲۱۰,۰۰ندلار) را با میانگین قیمت ۲,۰۴۶ دلار به صرافی کوین‌بیس واریز کرده است. جالب اینجاست که این نهنگ توکن‌های MKR را از تاریخ ۱۶ مارس تا ۲۳ ژوئیه ۲۰۲۳ با قیمت ۸۰۳ دلار (معادل ۶,۷۵۰,۰۰۰ دلار) از کوین‌بیس بفروش رفته است. فروش فعلی به نهنگ سودی بالغ بر ۱۰,۴۵۰,۰۰۰ دلار (افزایش ۱۵۴.۷٪) خواهد داشت.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده