آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Trust Machines یک برند جدید کیف پول بیت کوین به نام Leather را راه اندازی کرد

1693515937-901cc2ca7272d7b24a565e9daf290e44ab6316f7.jpg

Trust Machines یک برند جدید کیف پول بیت کوین به نام Leather را راه اندازی کرد

به گزارش زوم ارز،

Trust Machines، یک شرکت web3 که اکوسیستمی از برنامه‌های بیت‌کوین را ایجاد می‌کند، پس از خرید و تغییر نام کیف پول Hiro، از راه‌اندازی کیف پول پرچم‌دار خود، Leather، خبر داد.

در حالی که کیف پول قبلاً از عملکرد Stacks L2 همراه با بیت کوین Ordinals پشتیبانی می کرد، این شرکت اعلام کرد که پیشنهاد بازسازی شده با هدف ایجاد پلی بین شبکه بیت کوین و لایه ۲ در حال ظهور است. راه حل ها.

منیب علی مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Trust Machines گفت: “برای اینکه بیت کوین را به یک میلیارد کاربر برسانیم، باید بیت کوین و L2 های بیت کوین را ساده و بصری کنیم.” در یک بیانیه. “القای اعتماد و امنیت از طریق تمرکززدایی یک عامل کلیدی کیف پول بیت کوین ما است.”

بر اساس این بیانیه، این کیف پول خود نگهبان، منبع باز و حسابرسی شده است و به کاربران امکان می دهد بیت کوین، Stacks L2 و سایر دارایی های بیت کوین امن مانند BRC-20 را ایمن و مدیریت کنند. همچنین از deposit، view، ایجاد، تجارت و انتقال Ordinals، Stacks NFTs و Bitcoin Stamps پشتیبانی می کند.

لایه های در حال ظهور بیت کوین

این محصول از لایه‌ها و ویژگی‌های نوظهور بیت‌کوین از جمله شبکه لایتنینگ و پشته‌ها، همراه با مکانیسم‌های بومی مانند Stacking پشتیبانی می‌کند و کاربران می‌توانند به بازارهای بیت‌کوین NFT مانند گاما و صرافی‌های غیرمتمرکز از جمله ALEX و Velar متصل شوند. این کیف پول با صدها برنامه و پلتفرم از جمله Magic Eden، Rare Stamp، Ord.io، UniSat و On Chain Monkeys یکپارچه شده است.

قبل از تغییر نام، کیف پول Hiro بیش از ۳۷۵۰۰۰ نصب و بیش از ۱۰۰۰۰۰ کاربر فعال ماهانه داشت.

“این خرید و تغییر نام تجاری، تلاش‌های Leather را برای هدایت انتقال جهانی به اقتصاد دیجیتال مبتنی بر بیت‌کوین تسریع می‌کند، میلیون‌ها نفر را وارد برنامه‌های Web3 می‌کند که توسط لایه‌های بیت‌کوین و بیت‌کوین مانند Stacks و Lightning پشتیبانی می‌شوند.” >مارک هندریکسون گفت.


منبع: theblock.co

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده