آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نیم نگاهی به بازار؛ TRON به ۹۵ میلیون آدرس رسید!

1709195819-e0d6d932515b2be5802789fb32271c2ba256ddde_80.jpg

نیم نگاهی به بازار؛ TRON به ۹۵ میلیون آدرس رسید!

به گزارش زوم ارز، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که تعداد کل آدرس‌ها در شبکه TRON از مرز ۹۵ میلیون فراتر رفته است، که نقطه عطف مهمی برای بلاک چین است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ترون کلیک نمایید.

آدرس های TRON که دارای موجودی هستند ۹۵ میلیون مارک را شکسته اند

براساس تحلیل‌های ارائه شده توسط پلتفرم اطلاعاتی بازار IntoTheBlock، TRON (TRX) در مقایسه با شبکه‌های لایه ۱ دیگر مانند Cardano و Avalanche، رشد قابل توجهی در تعداد آدرس‌های خود با تعادل غیرصفری داشته است.

تعداد آدرس‌هایی که دارای موجودی بالا هستند در شبکه TRON افزایش یافته است، که نشانگر ورود سرمایه‌گذاران جدید یا بازگشت دارندگان قدیمی به شبکه است. این رشد می‌تواند نشانه‌ای مثبت برای TRON و هر ارز دیجیتال دیگر باشد، زیرا نشان می‌دهد که استفاده از بلاکچین در حال گسترش است.

از سوی دیگر، کاهش در این معیار نشان می‌دهد که برخی از سرمایه‌گذاران تصمیم گرفته‌اند کیف پول خود را خالی کنند و شاید این نشانگری از این باشد که آن‌ها تصمیم گرفته‌اند از شبکه TRON دست بکشند.

واقعیت این است که تعداد آدرس‌های TRON به طور قابل توجهی بیشتر است نسبت به شبکه‌های لایه ۱ دیگر مانند Cardano و Avalanche که کمتر از ۱۰ میلیون آدرس دارند. شبکه‌های لایه ۱ تراکنش‌ها و امنیت را به صورت مستقل انجام می‌دهند و وابستگی به شبکه‌های دیگر ندارند.

با توجه به سرعت باز شدن آدرس‌ها در شبکه TRON، به نظر می‌رسد کاربران به TRON نسبت به برخی از شبکه‌های لایه ۱ دیگر ترجیح می‌دهند.

با این حال، تأثیر این پذیرش بر قیمت TRX ممکن است پیچیده باشد. هرچند نشانگرهای پذیرش برای دارایی در طول سال‌ها افزایش یافته است، اما این تغییرات به طور مستقیم به قیمت TRX ترجمه نشده‌اند.

یک نکته قطعی درباره پذیرش این است که این پایه استواری را برای شبکه فراهم می‌کند و نشانه‌ای مثبت برای بقای دارایی در طولانی مدت است.

قیمت TRX

به‌طور کلی، ارزهای دیجیتال در دوره‌ای اخیر در حال افزایش بوده‌اند و بیت‌کوین با بازدهی ۲۰ درصدی در هفته گذشته به عنوان رهبر این رشد درخشیده است. با این حال، TRON از این روند پیروی نکرده و تنها ۳ درصد سود در همان دوره را به‌دست آورده است.

در حال حاضر، قیمت سکه TRON در حدود ۰.۱۴ دلار معامله می‌شود، همانطور که در نمودار نشان داده شده است.

به نظر می‌رسد قیمت دارایی در هفته‌های اخیر رو به افزایش بوده است | منبع: TRXUSD در TradingView
به نظر می‌رسد قیمت دارایی در هفته‌های اخیر رو به افزایش بوده است | منبع: TRXUSD در TradingView

 

با توجه به ارزش بازار، در حال حاضر TRX در رتبه یازدهم ارز دیجیتال قرار دارد. با این حال، اگر سکه TRON همچنان ضعیف‌تر از رقبای خود باشد، ممکن است از لیست پایین‌تری قرار بگیرد. به عنوان مثال، Chainlink (LINK)، دوازدهمین سکه بزرگ، در حال حاضر با بازدهی قوی‌تری نسبت به TRON، شکاف خود را کاهش می‌دهد.

به نظر می رسد ارزش بازار دارایی در حال حاضر 12.6 میلیارد دلار باشد | منبع: CoinMarketCap
به نظر می رسد ارزش بازار دارایی در حال حاضر ۱۲.۶ میلیارد دلار باشد | منبع: CoinMarketCap


منبع: newsbtc.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده