لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

گزارش: حجم معاملات در بازار ارزهای دیجیتال با کاهش روبرو شده است.

گزارش: حجم معاملات در بازار ارزهای دیجیتال با کاهش روبرو شده است.

گزارش: حجم معاملات در بازار ارزهای دیجیتال با کاهش روبرو شده است.

به گزارش زوم ارز، شرکت اطلاعاتی بلاک چین Santiment امروز در توییتی فاش کرد که با کاهش حجم معاملات طی چند هفته گذشته، معامله گران نسبت به بازار ارزهای دیجیتال بی علاقه هستند. در این پست اشاره شد که آلت کوین ها به ویژه بیشترین کاهش را در حجم معاملات خود متحمل شده اند.

📊 معامله‌گران #کریپتو با ادامه کاهش حجم معاملات، به‌ویژه با #altcoins، بی‌علاقگی نشان می‌دهند. از آنجایی که پروژه های منفرد همچنان دارای جداسازی مختصر هستند، مراقب باشید تا ببینید چه زمانی ممکن است برای حمایت از آن با افزایش حجم معاملات همراه شود. https://t.co/vEZQi6t1q2 pic.twitter.com/geI7k2u3IK

— Santiment (@santimentfeed) 11 اوت ۲۰۲۳

در همین حال، در زمان انتشار، CoinMarketCap نشان داد که حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴.۹۳٪ کاهش یافته است. متعاقباً، کل مبلغ ۲۱.۸۳ میلیارد دلار برآورد شد. قابل ذکر است که استیبل کوین ها بیشترین حجم معاملات را تشکیل می دهند و مسئول ۹۴.۳۵ درصد یا ۲۰.۶ میلیارد دلار از حجم معاملات ثبت شده در ۲۴ ساعت گذشته هستند.

حجم معاملات در بازار ارزهای دیجیتال با کاهش: گزارش

نمودار روزانه برای TOTAL3/USDT (منبع: TradingView)

از دیدگاه فنی، ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال به استثنای بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) (TOTAL3) در معرض خطر کاهش به ۳۲۸.۴۰۶ میلیارد دلار در هفته آینده قرار داشت. این پس از کاهش کل به زیر سطح حمایت کلیدی ۳۴۵.۳۲۶ میلیارد دلاری در ۲ اوت ۲۰۲۳ بود.

شاخص‌های فنی نشان می‌دهند که TOTAL3 ممکن است در چند روز آینده به کاهش خود ادامه دهد. در زمان انتشار، خط EMA 9 روزه در زیر خط متحرک نمایی ۲۰ روزه قرار گرفت، زیرا این دو خط بین ۲ اوت ۲۰۲۳ و ۳ اوت ۲۰۲۳ به صورت نزولی عبور کردند. خط EMA 9 روزه نیز به صورت نزولی از زیر EMA 50 روزه عبور کرد. خط در طول هفته گذشته.

معامله گران و سرمایه گذاران می خواهند به احتمال ورود TOTAL3 به یک چرخه نزولی میان مدت در هفته آینده توجه کنند، زیرا خط متحرک متحرک نمایی ۲۰ روزه نیز به دنبال عبور از خط متحرک نمایی ۵۰ روزه بود. اگر این تلاقی اتفاق بیفتد، نشان می‌دهد که حرکت به نفع خرس‌ها است و TOTAL3 به احتمال زیاد در چند روز آینده به کاهش خود ادامه خواهد داد.

اگر این تز نزولی تأیید شود، TOTAL3 ممکن است به ۳۲۸.۴۰۶ میلیارد دلار سقوط کند. از سوی دیگر، اگر TOTAL3 بتواند یک شمع روزانه را بالاتر از نقطه فوق ۳۴۵.۳۲۶ میلیارد دلار ببندد، در این صورت می‌تواند در هفته آینده با ۳۶۰.۶۰۴ میلیارد دلار به علامت کلیدی بعدی صعود کند.

 


منبع: coinedition.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده