آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

پیشبینی کننده ی سقوط کریپتو در ۲۰۲۱: بیت کوین یک صعود پایدار به بالاترین حد خود را تجربه میکند!✨

پیشبینی کننده ی سقوط کریپتو در 2021: بیت کوین یک صعود پایدار به بالاترین حد خود را تجربه میکند!

پیشبینی کننده ی سقوط کریپتو در ۲۰۲۱: بیت کوین یک صعود پایدار به بالاترین حد خود را تجربه میکند!✨

به گزارش زوم ارز، تاجری که به دقت سقوط بازار کریپتو را در سال ۲۰۲۱ پیش‌بینی کرده بود، اعلام کرده که حرکت قیمت بیت‌کوین نشان دهنده این است که یک صعود پایدار به بالاترین سطح ممکن است در حال اجرا باشد.

تحلیلگر معروف به نام “Dave the Wave” که به بیش از ۱۴۳,۰۰۰ دنبال‌کننده در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X دارد، اعلام کرده که با توجه به قدرت حرکت هفتگی، امکان ایجاد فشار جدید به بالاترین رکورد فعلی بیت‌کوین وجود دارد.

Dave the Wave اغلب از نسخه خود از کانال‌های رشد لگاریتمی (LGC) بهره می‌برد که هدف آن پیش‌بینی نقاط بالا و پایین چرخه بازار است، همچنین نویزها و نوسانات کوتاه‌مدت را فیلتر می‌کند.

وی به ناحیه “خرید” LGC در نوار پایین اشاره کرده و اظهار داشته که این ناحیه برای دارندگان بلندمدت بیت‌کوین مناسب است. او افزوده که از زمانی که به نظر می‌رسد به درستی پایین را در اواخر سال ۲۰۲۲ نشان داده است، قیمت در این ناحیه قرار داشته است.

Dave the Wave با تاکید بر دشواری پیش‌بینی نوسانات کوتاه‌مدت، همچنین اعلام کرده که با افت شتاب روزانه، شتاب هفتگی بیت‌کوین همچنان در حال افزایش است. از نظر فنی، او معتقد است که فشار به بالاترین حد ممکن است و با ادامه حضور قیمت در ناحیه “خرید” LGC، برای سرمایه‌گذاران بلندمدت، فرصت‌های جذابی وجود دارد.

تاجری که 2021 را سقوط کریپتو نامید، می‌گوید که انفجار پایدار بیت‌کوین از نظر فنی در همه زمان‌ها بالاست.

به گفته یک تحلیلگر، گاوهای بیت‌کوین با توجه به شاخص واگرایی همگرایی متوسط متحرک (MACD)، که هدف آن تعیین شتاب و معکوس روند است، در حوزه صعودی به طور “بی سر و صدا” اطمینان حاصل کرده‌اند.

تاجر همچنین اظهار داشته است که بیت‌کوین به احتمال زیاد در مسیری “پایدار” به سمت سطح بالاترین تاریخ قرار دارد. او به تحلیل ماهانه نگاهی می‌اندازد و به یادآوری می‌کند که آخرین باری که بیت‌کوین در این سطح قرار گرفت، تلاش برای شکستن مرز ۶۰,۰۰۰ دلار تنها یک ماه طول کشید.

با این وجود، Dave the Wave اظهار داشته است که بیت‌کوین هنوز در یک روند صعودی نسبتاً آرام قرار دارد و این نشان می‌دهد که قیمت به نقطه پایانی نزدیک نیست.

“جالب اینجاست که در مقایسه با گذشته، قیمت بیت‌کوین تنها یک ماه است که بیشترین مقدار خود را ثبت کرده است… اما با این حال، قیمت مشابه دوره گذشته سهموی نیست و تمام احتمالات برای قیمت‌های پایدارتر در این سطوح وجود دارد.”

تاجری که 2021 را سقوط کریپتو نامید، می‌گوید که انفجار پایدار بیت‌کوین از نظر فنی در همه زمان‌ها بالاست.


منبع : dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده