آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معامله‌گر، ۲۰ هزار دلار خود را به ۱.۷ میلیون دلار XRP تبدیل کرده و اعلام می‌کند که XRP زندگی او را تغییر داده است!

معامله‌گر، ۲۰ هزار دلار خود را به ۱.۷ میلیون دلار XRP تبدیل کرده و اعلام می‌کند که XRP زندگی او را تغییر داده است!

به گزارش زوم ارز، یک تاجر باتجربه با بیش از دو دهه تجربه، سفر خود را از آغاز ساده با XRP تا تبدیل شدن به یک میلیونر ارز دیجیتال به اشتراک گذاشت.

کامرون فوس، نویسنده “اصول گرگ”، اخیراً فاش کرد که چگونه XRP دستاوردهای عظیمی را برای او به ارمغان آورد و او را به یکی از میلیونرهای ارز دیجیتال در جهان تبدیل کرد. جامعه. فوس سفر XRP خود را در یک پست اخیر در X توضیح داد و به سؤالات مربوط به اولین سود سرمایه واقعی خود در بازار کریپتو پاسخ داد.

به طور خاص، او به سوالی در مورد اولین سرمایه گذاری آلتکوین خود پاسخ داد که سودهای مشخصی را ارائه کرد. فوس که ۲۰ سال از زندگی خود را صرف تجارت فارکس و سهام کرده بود، خاطرنشان کرد که در سال ۲۰۱۸ از تجارت بازنشسته شده است.

تبدیل ۲۰۰۰۰ دلار به ۱.۷ میلیون دلار با XRP

با این حال، Fous به توصیه یکی از دوستانش که از او خواسته بود در XRP سرمایه گذاری کند، دوباره وارد حوزه تجارت با کریپتو شد. او خاطرنشان کرد که این گفتگو در اواخر سال ۲۰۱۹ انجام شد، زمانی که XRP با قیمت بسیار پایین‌تری معامله شد.

Fous فاش کرد که XRP زمانی که وارد بازار شد با قیمت ۰.۲ دلار معامله می شد. با این حال، دارایی به ۱ دلار افزایش یافت و در نهایت سرمایه گذاری اولیه ۲۰ هزار دلاری او را به ۱۰۰ هزار دلار تبدیل کرد. اساساً، زمانی که دارایی با قیمت ۰.۲ دلار معامله شد، او ۲۰ هزار دلار XRP خرید و زمانی که XRP به ۱ دلار رسید، این ۲۰ هزار دلار به ۱۰۰ هزار دلار افزایش یافت.

داده‌های نمودار این داستان را تأیید می‌کند، زیرا XRP از نوامبر تا دسامبر ۲۰۱۹ بین حداقل ۰.۱۷۵۰ دلار و بالاترین قیمت ۰.۲۳۲۰ دلار تغییر کرد. به طور قابل توجهی، XRP تا آوریل ۲۰۲۱ در میان افزایش به ۱.۹۶ دلار، علامت ۱ دلار را پس گرفت.

علاوه بر این، فوس خاطرنشان کرد که ۱۰۰ هزار دلاری که از سرمایه گذاری XRP خود دریافت کرده، مجدداً سرمایه گذاری شده است. به گفته او، ظرف ۴۲۰ روز پس از معامله با ارزهای دیجیتال مختلف، سبد ارزهای دیجیتال او به ارزش ۱.۷ میلیون دلار افزایش یافت.

واکنش های جامعه

این افشای Fous در زمانی است که احساسات نسبت به XRP عمدتاً بدبینانه است، با توجه به عملکرد ضعیف اخیر آن در مقایسه با رقبای خود.

یک کاربر در پلتفرم X که شیفته افشاگری او شده بود، پرسید که آیا Fous هنوز دارایی XRP خود را در سال گذشته نگه می دارد یا خیر. تا زمان انتشار، Fous به این سوال پاسخ نداده است.

علاوه بر این، یک نظر دهنده، با لحنی کنایه آمیز، خاطرنشان کرد که XRP با کنار گذاشتن آن برای سرمایه گذاری در سکه های دیگری که عملکرد امیدوارکننده ای از خود نشان داده اند، زندگی او را تغییر داد.


منبع: thecryptobasic.com


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید