آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر: حرکت انفجاری عظیمی برای بیت کوین در راه است!!!🎆

تحلیلگر: حرکت انفجاری عظیمی برای بیت کوین در راه است!!!

تحلیلگر: حرکت انفجاری عظیمی برای بیت کوین در راه است!!!🎆

به گزارش زوم ارز، یک استراتژیست ارز دیجیتال به نام “Credible Crypto” که با دقت بازار رمزارز را دنبال می‌کند، معتقد است که بیت‌کوین (BTC) در حال راه‌اندازی یک حرکت بزرگ به سمت صعود است.

این تحلیلگر، با بیان اینکه بیت‌کوین در حدود یک ماه است که در حال کاهش قیمت بوده ولی با توجه به الگوهای حرکتی، اعلام کرده است که معتقد به شکل‌گیری یک حرکت رالی شکست‌ناپذیر است. وی اظهار داشته که به نظر می‌آید بیت‌کوین در حال حاضر در مرحله کاهش قیمت است تا بتواند بعدها به سرعت به بازار حمله کند.

Credible Crypto پیش‌تر نیز اشاره کرده بود که فکر می‌کند بیت‌کوین احتمالاً در مراحل اولیه بازار صعودی سال ۲۰۲۰، رشد خود را تکرار می‌کند. او به زمانی اشاره کرده بود که بیت‌کوین از ۱۴,۰۰۰ دلار به ۶۰,۰۰۰ دلار طی چند ماه افزایش یافت.

در حالت کوتاه‌مدت، اما، تحلیلگر بیان کرده که حرکت بعدی بیت‌کوین نامشخص است، زیرا هر دو طرف گاوهای BTC و خرس‌ها وارد موقعیت‌های اهرمی در سطح حمایت فوری می‌شوند. او بیان کرده که در حال حاضر به سطحی از تقاضا/پشتیبانی رسیده‌اند که هر دو طرف موقعیت دارند و نوسانات در راه است، ممکن است به شکل یک فشار طولانی یا کوتاه تجسم شود.

با توجه به نمودارهای معامله‌گر، به نظر می‌رسد که او پیش‌بینی می‌کند اگر بیت‌کوین بتواند به بالای ۳۷,۷۰۰ دلار برسد، احتمالاً شتاب صعودی خود را تسریع خواهد داد. بیت‌کوین در زمان نگارش این متن با قیمت ۳۷,۲۳۸ دلار معامله می‌شود.

منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده