آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

ارزش کل قفل شده در بخش مالی غیرمتمرکز در ژانویه به بالاترین نقطه از سال ۲۰۲۲ رسیده است: DappRadar

DappRadar: ارزش کل قفل شده  DeFi در ژانویه به بالاترین سطح سال 2022 رسیده است!

DappRadar: ارزش کل قفل شده  DeFi در ژانویه به بالاترین سطح سال ۲۰۲۲ رسیده است!

به گزارش زوم ارز، به گفته پلتفرم اطلاعات رمزنگاری DappRadar، ارزش کل قفل شده  در بخش مالی غیرمتمرکز  به سطحی رسیده است که در یک سال گذشته به آن نرسیده بود.

براساس تحلیل جدید DappRadar، در ژانویه، مجموع TVL DeFi 7 درصد افزایش یافته و به ۱۱۰ میلیارد دلار رسیده است که بالاترین مقدار آن از سال ۲۰۲۲ است.

TVL به میزان سرمایه قراردادهای هوشمند در پروتکل اشاره دارد و به طور معمول برای اندازه‌گیری سلامتی اکوسیستم رمزنگاری استفاده می‌شود.

DappRadar می‌گوید که افزایش کلی در TVL DeFi نشان‌دهنده “روشن شدن مجدد در بازار” است.

“این افزایش در TVL DeFi تا حدی به تفکر خوش‌بینانه در مورد شروع یک بازار صعودی جدید نسبت داده می‌شود که باعث افزایش قیمت‌های توکن‌ها شده است. روند پیوسته از سال ۲۰۲۳ که تا سال ۲۰۲۴ ادامه خواهد داشت، راه‌اندازی زنجیره‌های جدیدی است که ایردراپ‌ها را ارائه می‌دهند و این پدیده به طور قابل توجهی به افزایش فعالیت در دیدگاه DeFi کمک می‌کند.”

با این وجود، تنها سه زنجیره از ده زنجیره برتر در ژانویه به جهش در TVL دست یافتند: پروتکل هوشمند اتریوم، رقابت‌کننده اتریوم Solana و راه‌حل مقیاس‌پذیری Arbitrum .

در ژانویه، TVL اتریوم ۶.۲ درصد، Solana 5.19 درصد و Arbitrum 2.24 درصد افزایش یافت. از بین ده زنجیره برتر، پروتکل نقدینگی غیرمتمرکز THORChain  بزرگ‌ترین کاهش TVL را با بیش از ۲۰ درصد تجربه کرد.

منبع: DappRadar
منبع: DappRadar

منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده