آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

معامله‌گر برتر می‌گوید که روند بیت‌کوین تغییر در کاراکتر نشان می‌دهد و به BTC هشدار می‌دهد که سیگنال‌های نزولی متعدد را چشمک می‌زند.

تاجر ارز‌های دیجیتال: روند بیت کوین نشانگر تغییر در رفتار است و هشدار می‌دهد که BTC نشانه‌های نزولی بی‌شمار را نشان می‌دهد!

به گزارش زوم ارز، یک تاجر که از ارز‌های دیجیتال در سال ۲۰۲۳ استفاده می‌کند، اعلام کرد که روند صعودی بیت کوین برای اولین بار از زمان تصویب ETF نشانه‌های ضعف را نشان می‌دهد که در ژانویه ظاهر شد.

در یک جلسه استراتژی جدید، تاجر دون‌آلت به ۵۸۰۰۰ دنبال‌کننده یوتیوب خود گفت که روند قوی صعودی BTC در این سال نشانه‌های فرسودگی دارد.

“از زمان تصویب ETF، ما به تناوب فرآیند صعودی، ثبات، صعود، ثبات، صعود، و الان بار اولیه برای این اتفاق رخ داده است، که منجر به فروپاشی می‌شود…

این تغییری در شخصیت است.”

منبع: دون‌آلت/یوتیوب
منبع: دون‌آلت/یوتیوب

مصرف کننده ارجح همچنین اظهار کرده است که ساختار بازار بیت کوین در بازه‌های زمانی کوتاهتر نگران کننده است. با توجه به نمودار چهار ساعته، دون‌آلت اشاره می‌کند که دارندگان بیت کوین به رالی‌ها برای تخلیه پشته خود مشغول هستند.

فعالیت فروش اخیر به همراه معاملات بیت کوین نزدیک به مقاومت بالای بازه ۶۹۰۰۰ دلار، نشان می‌دهد که این تحول به نفع خرسان BTC است.

«فقط دارید آن‌ها را می‌خرید، آنها اجرا می‌شوند… و اتفاقی که افتاده این است که آن‌ها را می‌فروشید، پول می‌آورید، و مردم فکر می‌کنند که این یک الگوی SFP است، حالا به بالا می‌رود، و بعد بطور مفصل از بین می‌رود…

و این روند بارها و بارها تکرار می‌شود و…

در حال حاضر دیده می‌شود که فروشندگان وارد بازار شده‌اند. این نشان‌دهنده آن است که در این رالی برای نخستین بار فعالیت می‌کنند. این ممکن است نشان‌دهنده تغییرات منفی نباشد. برای اولین بار از زمان ETF این اتفاق افتاده است. وجود نگرانی‌هایی در بازه زمانی کوتاه و بلند و همچنین احتمال کوتاه کردن این موضوع نشان‌دهنده چالش‌های قابل توجهی است که قرار است مواجه شویم. در لحظه نگارش این متن، بیت‌کوین با قیمت $۶۶۱۶۳ معامله می‌شود که نسبت به ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد کاهش داشته است.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده