آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

استراتژیست برتر: بیت کوین در حال رالی، هدف خرید برای BTC را پیش‌بینی می کند!

استراتژیست برتر: بیت کوین در حال رالی، هدف خرید برای BTC را پیش‌بینی می کند!

به گزارش زوم ارز، یک تحلیلگر حوزه ارزهای دیجیتال که به دقت به نقطه انتهای بازار نزولی بیت کوین در سال ۲۰۱۸ اشاره کرد، باور دارد که بیت کوین، پیش از رسیدن به بالاترین سطح، فضای بیشتری برای صعود دارد.

در ویدیویی تازه، بلانتز، تحلیلگر مجازی، به ۲۴۳۱۰۰ دنبال‌کننده خود در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی X اعلام کرد که به نظر می‌رسد بیت کوین در همان نقطه میانی موج سه افزایشی قرار دارد. این بازه زمانی ماهیانه است.

بلانتز تحلیل توضیحات الیوت را ارائه می‌دهد؛ یک رویکرد تحلیل تکنیکی که تلاش می‌کند با توجه به روحیه جمعی که در امواج معینی ظاهر می‌شود، عملکرد آینده را پیش‌بینی کند. طبق این تئوری، حرکت صعودی قیمت معمولاً شامل افزایش پنج موجی است که موج سوم، ارتقاع قوی‌تر و ماندگارتری به سمت صعود دارد.

تحلیلگر اظهار کرد:

«به نظر می‌رسد احتمال زیادی وجود دارد که واقعاً در حال حاضر درون یک موج سوم هستیم… زمانی که ما به بالاترین سطح راه خواهیم یافت، که به نظر می‌رسد در این مرحله تقریباً ناگزیر است، به نظر می‌رسد یک صعود ناگهانی خواهیم داشت. و هیچ بالن پوژاکایی مانند آنچه در سال ۲۰۱۹ شاهد بودیم، وجود نخواهد داشت…»

پیش‌بینی می‌کنم که این همان هیولای [نمودار] ماهیانه باشد.”

بلانتز انتظار دارد بیت‌کوین پیش از پایان دوره افزایش پنج موجی، سودهایی حدود ۱۰۰ درصدی از سطوح فعلی را تجربه کند.

“به نظر من، هدف مناسب برای اتمام دوره افزایش پنج موجی، بین ۱۲۰،۰۰۰ تا ۱۳۰،۰۰۰ دلار است.

شخصاً اعتقاد دارم که به حدود همین ارتفاع ختم شود. فکر می‌کنم هر چرخه بعدی، کمتر و پست تر از آنچه که در گذشته دیده‌ایم، خواهد بود.”

بدون شک، در هفته گذشته هدف‌های بسیار خیره‌کننده‌ای را مشاهده کردم که تا ۲۰۰,۰۰۰ دلار هم رسیده‌اند. اعتقاد دارم که مسیری بین ۱۲۰,۰۰۰ تا ۱۳۰,۰۰۰ دلار ممکن است برای ما تعیین شود که به اعلاف این چرخه پیشروی کنیم.

در حال حاضر، قیمت بیت کوین ۶۴۷۷۸ دلار است که روز قبل با بیش از ۵ درصد رشد کرده است.


بیشتر بخوانید:

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده