آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

دارایی‌های رمزنگاری هوش مصنوعی دوباره در حال رشد می‌باشند

دارایی‌های رمزنگاری هوش مصنوعی دوباره در حال رشد می‌باشند

دارایی‌های رمزنگاری هوش مصنوعی دوباره در حال رشد می‌باشند

به گزارش زوم ارز، با توجه به اطلاعات اخیر، ده دارایی برتر رمزنگاری مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) در ۳۰ روز گذشته دو رقمی کاهش را تجربه کرده‌اند. با این‌حال، علی‌رغم روند نزولی، نُه تا از این ده دارایی در هفته گذشته بهبودی داشته و در طول هفت روز افزایشی از ۴% تا ۳۰% را تجربه کرده‌اند.

کریپتوهای هوش مصنوعی پس از متحمل شدن ضررهای ماهانه سنگین افزایش می‌یابند

در حال حاضر، ارزش اقتصادی رمزنگاری هوش مصنوعی به مبلغ ۲۳.۹۷ میلیارد دلار ارتقاء یافته است که این مقدار نشان‌دهنده یک کاهش ۳.۷۳ درصدی نسبت به مقدار ۲۴.۹ میلیارد دلاری است که در تاریخ ۲۱ مارس ۲۰۲۴ اعلام شده بود. در طول ماه گذشته، هر یک از ده برترین دارایی رمزنگاری هوش مصنوعی ثبت شده است، و این باعث شده است که ارزش نسبت به دلار آمریکا به طرز چشمگیری تنزل پیدا کند.

در حال حاضر، کامپیوتر اینترنتی (ICP) با کاهش ۲۳.۳۶ درصد، تجربه شدیدترین افت را داشته است. از سوی دیگر، Bittensor (TAO) در مدت مشابه با کاهش ۱۸.۶۲ درصد نسبت به دلار، سقوط قابل توجه دیگری را تجربه کرده است. همچنین، نمودار (GRT) و تتا (THETA) هر کدام ۱۴.۹۳٪ کاهش داشته‌اند، در حالی که Fetch (FET) در ماه گذشته با کاهش ۱۱.۱۱٪ روبرو شده است.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

AGIX، WLD، و OCEAN همچنین مشکلاتی را در طی ۳۰ روز گذشته تجربه کردند. با این وجود، علیرغم این مشکلات، ۹ از ۱۰ دارایی برتر در هفته گذشته موفق به کسب سود شدند. در عین حال، ICP با یک کاهش ۱.۹۱% در طول هفته عقب ماند، در حالی که TAO با ۱۰.۰۳% افزایش، GRT با ۱۳.۱۵% بهبود و THETA با ۴.۶۴% رشد در هفت روز گذشته موفق بودند.

با وجود کاهش ۳.۷۳ درصدی بازار رمزنگاری هوش مصنوعی در ۲۱ مارس، از زمان تنها ۶.۰۸ میلیارد دلار ارزش در ۲۲ ژانویه ۲۰۲۴، این بازار با ۲۹۴.۲۴ درصد افزایش رو به رشد بوده است. این نوسانات نشان می‌دهد که بازار ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی با نوسانات طبیعی این صنعت، به رغم پیشرفت‌های چشمگیر از گذشته تاکنون، همچنان پویا است. آینده ارزهای دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی به توانایی بالقوه آنها در پاسخ به تغییرات در بازار و بهبود‌های فناوری هوش مصنوعی بستگی دارد.

منبع: news.bitcoin.com


بیشتر بخوانید

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده