آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۵ رمز ارزی که بیشترین آدرس های فعال را دارند

۵ ارز دیجیتال برتر با بیشترین فعالیت آدرس

۵ رمز ارزی که بیشترین آدرس های فعال را دارند

به گزارش زوم ارز، ارزهای رمزنگاری فراتر از قیمت معاملات فعلی، ارزش کل بازار و توکنومیک آنها را شامل می شود. این فناوری پیشگامانه، که پشت سر تغییر یک صنعت تریلیون دلاری است، برای سودمندی افراد و مقابله با مسائل ملموس، مانند استفاده از سیستم‌های نقدی همتا به همتا، ایجاد شده است.

با توجه به این واقعیت، بررسی نشانگر آدرس‌های فعال روزانه (DAA)، همانطور که در صفحه نمایش Santiment قابل دسترسی است، می‌تواند به شما کمک کند شناسایی پروژه هایی که بطور فعال مورد استفاده قرار گرفته اند و تا چه حد. طبق تعریف Santiment، DAA تعداد آدرس‌های منحصربه‌فرد درگیر در همه تراکنش‌های هر شبکه رمزنگاری را به صورت روزانه کمیت می‌کند.

Finbold داده های ارائه شده توسط Santiment را در ۶ اکتبر تجزیه و تحلیل کرد و به ۵ ارز دیجیتال برتر با بالاترین آدرس های فعال روزانه در گذشته اشاره کرد. ۳۰ روز. این چیزی است که ما کشف کردیم:

  1. بیت کوین (BTC): 1.04 میلیون DDA در یک ماه؛
  2. اتریوم (ETH): 423880 DDA در یک ماه؛
  3. چند ضلعی (MATIC): 221510 DDA در یک ماه؛
  4. Litecoin (LTC): 218,580 DDA در یک ماه؛
  5. بیت کوین کش (BCH): 79500 DDA در یک ماه.
5 رمز ارزی که بیشترین آدرس های فعال را دارند
۵ رمز ارزی که بیشترین آدرس های فعال را دارند

فعالیت آدرس USDT کاهش می یابد، در حالی که بیت کوین کش DAA در رتبه های بالاتر می رود

قابل توجه، در مقایسه آدرس‌های فعال روزانه ۳۰ روزه امروز با گزارش مشابهی که در ۲۵ آگوست منتشر شد، تتر USD (USDT) جایگاه دوم خود را از دست داد و بیت‌کوین کش به ۵ شبکه برتر رمزنگاری فعال صعود کرد.

همچنین شایان ذکر است که USDT به صورت جداگانه در هر زنجیره اندازه گیری می شود و موقعیت دوم قبلا توسط استیبل کوین با استفاده از آدرس های موجود در زنجیره BNB گرفته شده بود. با این حال، در زمان انتشار، زنجیره BNB دیگر فعال ترین بلاک چین به ازای هر آدرس منحصر به فرد برای انتقال Tether USD نیست.

در آن، شبکه اتریوم برای دارندگان USDT، پس از آن Polygon و سپس شبکه Arbitrum، یک بلاک چین لایه ۲ برای اتریوم، انتخاب ارجح است. با این وجود، بالای استیبل کوین Tether در Arbitrum، Circle USD (USDC) قرار دارد که به ترتیب در Polygon، Optimism و Ethereum فعالیت بیشتری را نشان می‌دهد.

ادرس های فعال رمز ارز ها

جالب توجه است که می‌توان به برتری ارزهای دیجیتال نقدی نظیر به همتا اشاره کرد که بیت‌کوین، لایت‌کوین، و اکنون بیت‌کوین کش در رتبه ۵ برتر DAA قرار دارند. نشان می‌دهد که هنوز تقاضای زیادی برای سیستم‌های پرداخت زنجیره‌ای وجود دارد که باید در بازار ارزهای دیجیتال بررسی شوند.


منبع: finbold.com

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده