آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

۳ آلت کوین برتر برای خرید امروز ۳۱ ژانویه

۳ آلت کوین برتر برای خرید امروز ۳۱ ژانویه

به گزارش زوم ارز، تحلیلگران Rekt Capital در اخبار اخیر خود اعلام کرده‌اند که ارزهای دیجیتالی مانند اتریوم، Dogecoin و XRP، “تاریخیاً پس از یک دوره اصلاحی در اواسط یک فصل خاص، به پایین‌ترین نقطه خود می‌رسند.”

از نظر آنها، ارزش بازار آلت‌کوین‌ها حمایت پایه را حفظ کرده و به تدریج “بالای الگوی خود برای شکست” می‌پیوندد، همانطور که در پست X نشان داده شده است.

با وجود فتیله نزولی، می‌توان انتظار داشت که ساختار Altcoin Market Cap مثلث سیاه را حفظ کند و این ساختار شروع به انعکاس افزایش انباشت مجدد با سرمایه‌گذارانی می‌کند که به یک چرخه تبلیغات آلت‌کوین جذاب علاقه‌مند هستند.

Rekt Capital اضافه کرده است: “توکن‌ها در زمانی در بازار پایین می‌آیند که حداکثر بدبینی و ترس شدید در مورد ارزش‌گذاری آلت‌کوین غالب است.”

هفته‌های آینده برای سرمایه‌گذارانی که در مورد عملکرد آلتکوین‌ها گمانه‌زنی می‌کنند، به خصوص در سال جاری بسیار مهم خواهد بود.

۱. آیا اتریوم بهترین آلت کوین برای خرید قبل از فوریه است؟

دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ اتریوم در میان احساسات بازار به طور کلی نوسان و نامطمئن قبل از نشست FOMC با رنگ قرمز معامله می شود. با کاهش ۱.۵ درصدی در روز، قیمت اتریوم به ۲۳۰۰ دلار سقوط کرد و تلاش کرد تا بالای شیب متحرک نمایی ۵۰ روزه حفظ شود. علیرغم چشم‌انداز فنی نامشخص برای بازیابی، پیشرفت‌های اساسی اتریوم به پیشرفت خود ادامه می‌دهند، به ویژه با هارد فورک سال ۲۰۲۴، Dencun.

آخرین نقطه عطف برای اتریوم، راه‌اندازی موفقیت‌آمیز ارتقاء Dencun در شبکه آزمایشی Sepolia است که یک گام مهم به جلو را نشان می‌دهد. این تنها یک استقرار شبکه آزمایشی دیگر را قبل از معرفی ویژگی “proto-danksharding” باقی می‌گذارد.

آنچه به ویژه قابل توجه است سرعت این رشد است، زیرا گسترش روزانه شبکه اکنون ۲۸ درصد سریعتر از سه ماه پیش است.

اگر الگوی کانال ذکر شده دست نخورده باشد، قیمت اتریوم باید افزایش یابد تا خط روند سربار در ۳۰۰۰ دلار دوباره آزمایش شود. افزایش قیمت ممکن است شاهد مقاومت های بین ۲۴۳۰ و ۲۷۰۰ دلار باشد.

نمودار قیمت ETH | Tradingview
نمودار قیمت ETH | Tradingview

۲. قیمت XRP بر اساس پشتیبانی، چه چیزی در راه است؟

XRP، اخیراً شاهد کاهش جزئی ارزش بوده و افت ۵.۰۶ درصدی را ثبت کرده است. با این حال، بازار نشانه هایی از ورود به فاز صعودی را نشان می دهد. قیمت ریپل در حال حاضر ۰.۵۰۵ دلار است و ارزش بازار آن تقریباً ۲۷ میلیارد دلار است. طبق داده‌های CoinMarketCap، این ارزش‌گذاری، آن را به عنوان ششمین ارز دیجیتال بزرگ معرفی می‌کند. فعالیت معاملاتی با افزایش ۱۰۳ درصدی در حجم معاملات ۲۴ ساعته، در حال حاضر به ۱.۸۳ میلیارد دلار افزایش یافته است. این روند صعودی نشان دهنده علاقه روزافزون سرمایه گذاران به توکن است.

تحلیلگر محترم Egrag Crypto اخیراً چشم‌انداز خوش‌بینانه‌ای را برای XRP ارائه کرده است. به گفته Egrag، XRP ممکن است در موج دوم خود عقب نشینی قابل توجهی را تجربه کند و به طور بالقوه تا ۹۰ درصد از موج اولیه خود را دوباره دنبال کند. این کاهش پیش‌بینی‌شده به حدود ۰.۴۱ نشان‌دهنده نوسانات ذاتی در بازارهای ارزهای دیجیتال است. با این حال، Egrag یک موج سوم قوی را برای XRP پیش‌بینی می‌کند، که ارز دیجیتال را به سمت مرز ۵ دلار سوق می‌دهد و هدف کوتاه‌مدت‌تری بین ۲.۲ تا ۲.۸ دلار تعیین می‌کند.

آیا Dogecoin  می تواند در سال ۲۰۲۴ به ۱ دلار پمپ کند؟

قیمت Dogecoin در حال تجربه یک تجدید حیات قابل توجه است، زیرا بازار کریپتو در فوریه امسال نشانه‌هایی از احیای خود را نشان می‌دهد. این ارز دیجیتال الهام گرفته از میم در حال حاضر با قیمت ۰.۰۷۸۹۷ دلار معامله می‌شود. در روز گذشته، قیمت Dogecoin کاهش جزئی بیش از ۲٪ را تجربه کرد.

قیمت Dogecoin اخیراً در محدوده ۰.۰۷۷۰۰ تا ۰.۰۸۲۰۰ دلار نوسان کرده است. علیرغم روندهای صعودی اولیه، این ارز دیجیتال نتوانست حرکت خود را حفظ کند و به زیر سطح حمایت قبلی خود سقوط کرد. در چند روز گذشته، Dogecoin الگوی کلی صعودی را نشان داد، به ویژه در آخر هفته شاهد افزایش متوسط ​​بیش از ۵٪ بود.

نمودار قیمت DOGE/USD، منبع: TradingView
نمودار قیمت DOGE/USD، منبع: TradingView

اگر گاوها قیمت Dogecoin را بالاتر از سطح حمایت حیاتی ۰.۰۸۰ دلار نگه دارند، مقاومت بعدی در سطح ۰.۰۹ دلار به چالش خواهد کشید. حفظ این سطح می‌تواند راه را برای DOGE هموار کند تا به یک مقاومت بالاتر در ۱ دلار هدف بگذارد. این سناریو به توانایی بازار برای حفظ حرکت فعلی خود بستگی دارد.

با این حال، باید جنبه دیگری را هم در نظر گرفت. قیمت DOGE ممکن است در صورت ضعف حرکت بازار کاهش یابد و سطح حمایت ۰.۰۷۵ دلار را آزمایش کند. در یک بازار تحت تسلط خرس، DOGE ممکن است حتی با سقوط شدیدتری روبرو شود و به طور بالقوه برای آزمایش آستانه حمایتی پایین‌تر از ۰.۰۷ دلار در آینده قابل پیش‌بینی باشد. کندل روزانه با دم بلند نشان می‌دهد که علاقه شدیدی به خرید در این سطح حمایت پایین‌تر وجود دارد.


منبع: coingape.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده