آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

Toncoin از روند بازگشت Dogecoin دست برداشته و با افزایش TON ، تغییری در این بخش ایجاد می کند.

Toncoin از روند بازگشت Dogecoin دست برداشته و با افزایش TON ، تغییری در این بخش ایجاد می کند.

Toncoin از روند بازگشت Dogecoin دست برداشته و با افزایش TON ، تغییری در این بخش ایجاد می کند.

به گزارش زوم ارز،Toncoin، یک ارز دیجیتال است که در ابتدا توسط تیم توسعه تلگرام طراحی شده و سپس به جامعه به عنوان یک منبع باز ارائه شد. این ارز دیجیتال به ارزش بازار ارز معروف OG Meme coin، یعنی Dogecoin، نزدیک شده است.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

در روز گذشته، Toncoin افزایش چشمگیری را تجربه کرد و درصد ۷.۳۱ افزایش یافت. ارزش بازار آن نیز به ۲۵ میلیارد دلار رسیده است، که تنها ۲ میلیارد دلار کمتر از Dogecoin به ارزش ۲۷.۶ میلیارد دلار می‌باشد.

این سکه روز خود را با قیمت ۶.۷۰ دلار شروع کرد و در Bitfinex به بیشترین مقدار خود یعنی ۸.۸۰ دلار رسید، سپس به قیمت فعلی خود یعنی ۷.۱۰ دلار تصحیح شد. این نشان دهنده افزایش ۸ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته، ۴۰ درصدی در هفته گذشته و ۱۲۵ درصدی در ۳۰ روز گذشته می‌باشد.

پس از واگذاری پروژه تلگرام به جامعه منبع باز، Toncoin به تازگی یک ارز دیجیتال داغ در بازار شده است. احتمالاً افزایش اخیر ارزش Toncoin به دلیل شایعات عمومی شدن تلگرام است، که توسعه ای که توسط حساب های تأثیرگذار در حوزه رمزنگاری پیش بینی شده بود.

فرض کنید که شما دارای ۹۰۰ میلیون کاربر فعال برای L1 هستید، این اصلاً می‌تواند به عنوان یک اثبات برای تجارت toncoin در نظر گرفته شود.

مطلب زیر را بنویس، که بیان کند توییتر کاربری به نام Ansem در تاریخ ۱۰ آوریل ۲۰۲۴ توییتی با این متن منتشر کرده است: 🐂🀄️

شایعات مربوط به احتمال انجام عرضه اولیه عمومی (IPO) شرکت تلگرام از مدتی قبل مطرح شده بود. در ماه مارس، پاول دوروف، مدیر عامل تلگرام، به Business Insider اعلام کرد که پیشنهاد‌های ارزش ۳۰ میلیارد دلار از سوی سرمایه‌گذاران برای شرکتش وارد شده است، اما او بیشتر تمایل دارد که به جای انجام یک IPO، یک عرضه مستقیم راه‌اندازی کند.

یکی از عواملی که به افزایش محبوبیت تون‌کوین کمک می‌کند، بازی نات‌کوین می‌باشد. افزایش محبوبیت تون‌کوین از طریق پاداش دادن به کاربرانی که با اکوسیستم تی‌اون از طریق نصب کیف پول، خرید NFT، ارتقاء حساب‌های تلگرام و استفاده از سایر پروژه‌های مبتنی بر تی‌اون درگیر می‌شوند، افزایش یافته است.

با توجه به یک تجزیه و تحلیل فنی، Toncoin به نظر می‌رسد که در حال صعود است, اما احتمال دارد به تصحیح نزولی نزدیک شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) نشان می‌دهد که این سکه بیش از حد خریداری شده است، با نسبت ۸-۲ گاو به خرس. این ممکن است باعث ایجاد تصحیحی کوتاه‌مدت شود، زیرا برخی از سرمایه گذاران به سود خود رسیده و فشار نزولی به تمایل صعودی قیمت سکه افزوده می‌شود.

Toncoin تقریباً Dogecoin را با افزایش TON تغییر می دهد

تصویر: Tradingview

میانگین جهت‌دار حرکت (ADX)، که قدرت روند قیمت را اندازه‌گیری می‌کند، همچنین نشان‌دهنده یک روند قوی صعودی با امتیاز ۶۲ است. اگر ADX بیشتر از ۲۴ امتیاز باشد، به عنوان یک حرکت قوی صعودی در نظر گرفته می‌شود.

اگر Toncoin به مسیر صعودی خود ادامه دهد، قیمت بالاترین آن که ۸.۸۰ دلار است، ممکن است به عنوان مقاومت عمل کند. هرچند، در حال حاضر این سکه در منطقه کشف قیمت قرار دارد. در صورتی که اصلاح شود، محدوده قیمتی حدود ۶ دلار ممکن است به عنوان نقطه انباشت مناسبی عمل کند و به عنوان پشتیبان برای حرکت قیمت عمل کند، همچنین با توجه به EMA10 ، میانگین قیمت در ۱۰ روز گذشته نیز مشخص خواهد شد.

اخیراً Toncoin از نظر ارزش بازار Cardano (ADA) را پیش گرفته و ADA در حال حاضر به مقدار ۲۰ میلیارد دلار می‌رسد. اما شکاف بین Toncoin و Dogecoin در حال حاضر به طور چشمگیری کاهش یافته است. با این وجود، حتی یک توییت کوچک از سوی یک حامی بزرگ Dogecoin می‌تواند شکاف را گسترش دهد و به Dogecoin اجازه دهد که با اطمینان در بازار USDC استراحت کند.


منبع: decrypt.co

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده