اخبار ارز دیجیتالاخبار ارز دیجیتال در جهان

آیا توکن سوزی‌های پیاپی تاثیری بر قیمت شیبا اینو دارد؟

آیا توکن سوزی‌های پیاپی تاثیری بر قیمت شیبا اینو دارد؟

به گزارش زوم ارز و بنا به اطلاعات ارائه شده از سوی حساب توییتری worldofao، از اول دسامبر تاکنون، اعضای مختلف جامعه شیبا اینو 2.5 میلیارد توکن شیبا اینو را از گردش خارج کردند.

تقریباً نیم میلیون از این مقدار حیرت انگیز هفته گذشته نابود شد و هربار که مقادیر زیادی شیبا اینو سوزانده می‌شود، جامعه این رمز ارز انتظار دارد که این توکن شروع به افزایش قیمت کند و عامل بزرگ دیگری که انتظار می‌رود بر روی قیمت شیبا اینو تاثیرگذار باشد، فهرست شدن بالقوه آن در پلتفرم رابین هود است.

 تاکنون این اپلیکیشن معاملاتی محبوب این شایعات را تایید نکرده و این رمز ارز هفت روز اخیر را در وضعیت قرمز سپری کرده است.

 یکی از اعضای بزرگ جامعه شیبا اینو یعنی Bigger Entertainment، بطور منظم در حال سوزاندن شیبا اینو است و در توییتی که این کاربر منتشر کرده، این شرکت نقش خوبی در توکن سوزی این رمز ارز در یک ماه و نیم گذشته ایفا کرده است.

مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال

 طبق داده های ارائه شده، این شرکت، از اول دسامبر  2,576,326,394 واحد شیبا اینو به یک کیف پول مرده ارسال کرده که این رقم ارزشی معادل 71441 دلار دارد.

 میانگین مقدار سوزانده‌ شده روزانه توسط جامعه این رمز ارز 54,815,455 واحد توکن است.

 همچنین در هفته گذشته این کاربر توییتری مدعی شد که از 10 ژانویه تا 16 ژانویه 428,987,664 واحد توکن به جهنم رمزنگاری شده ارسال شده و از گردش خارج شدند.

 همانطور که از سوی تیم خبری زوم ارز گزارش شد، برخی از توکن های شیبا اینو شروع به بازگشت به گردش کرده چرا که کاربران در حال خارج کردن توکن های سهام خود از صرافی شیبا سواپ هستند.

 برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

 منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا