لایت فارکس

مقایسه ی اپل و بیت کوین توسط تیمر

مقایسه ی اپل و بیت کوین توسط تیمر

مقایسه ی اپل و بیت کوین توسط فیدلیتی

به گزارش زوم ارز، در رشته توییت اخیر، جورین تیمر، مدیر رشد جهانی در فیدلیتی با مقایسه ی بیت کوین با غول فناوری جهان گفت بر خلاف افت قیمت پرچمدار ارز های دیجیتال، تعداد آدرس های دارای بیت کوین به طور مداوم در حال افزایش است. تیمر رشد اپل طی سه دهه ی اخیر را نمونه ی دیگری از منحنی S خطاب کرد.

منحنی S یک مدل ریاضی است که برای سنجش رشد در زمینه های گوناگون استفاده می‌شود. این الگو به بررسی تعریف شدن و پذیرفته شدن برخی از تکنولوژی های خاص مثل اینترنت و تلفن همراه کمک می‌کند.

این مدیر تخمین زد که از سال ۱۹۹۶ میلادی بر اساس فروش این کمپانی، شبکه ی اپل ۵۳ واحد رشد را تجربه کرده است؛ در حالی که ارزش بازار اپل ۱۶۹۹ واحد رشد داشته است.

تیمر اشاره کرد که ارزش بازار اپل به دنبال رشد فروش و رشد ارزش این شرکت افزایش پیدا کرده است.

سپس وی ارزش بیت کوین را با قانون متکالف محاسبه کرد. این قانون می‌گوید ارزش یک شبکه با مربع تعداد کاربران آن شبکه نسبت دارد.
تیمر نتیجه گرفت که بر خلاف وجود تفاوت ها بیت کوین و اپل مسیر رشد مشابهی را دنبال می‌کنند.

در مصاحبه ای در ماه اکتبر با بانک مرکزی ارز های دیجیتال، تریمر پیش‌بینی کرد که بیت کوین تا سال ۲۰۲۳ به سطح قیمت ۱۰۰ هزار دلار خواهد رسید.

تیمر از بیت کوین به عنوان “یک نسخه ی برجسته” از طلا، که یک دارایی مطمئن محسوب می‌شود، یاد کرد.

برای اطلاع از تمامی اخبار دنیای ارز دیجیتال به کانال تلگرامی ما به نشانی @Zoomarz98 بپیوندید.

منبع: U.today


سر تیتر اخبار:

تیم خبری
تیم خبری
حدود یک سال در بازار رمز ارز فعالیت داشته‌ام و به تازگی وارد حوزه ی نوشتن در این عرصه شده‌ام. به بازی های ویدیویی، ورزش فوتبال و نوازندگی علاقه‌مندم و از یک سال گذشته هنرجوی ویولن هستم. همچنین در دانشگاه فرهنگیان رشته ی آموزش زبان انگلیسی تحصیل می‌کنم. از دیدگاه من رمز ارز می‌تواند محل بسیار مناسب و رو به رشدی برای ذخیره ی پول، خصوصا در شرایط اقتصادی حال حاضر کشور باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده