لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

سه کیف پول با نام «نهنگ‌های هوشمند» اتریوم زیادی را با قیمت‌های فعلی خریداری می‌کنند.

سه کیف پول با نام «نهنگ‌های هوشمند» اتریوم عظیم را با قیمت‌های مشابه خریداری می‌کنند.

سه کیف پول با نام «نهنگ‌های هوشمند» اتریوم زیادی را با قیمت‌های فعلی خریداری می‌کنند.

به گزارش زوم ارز، با جهش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال، برخی نهنگ ها ظاهراً سعی دارند این کاهش قیمت را به یک فرصت تبدیل کنند.

یکی از این سرمایه گذاران نهنگی بود که پس از یک خواب پنج ماهه از خواب بیدار شد و ۲۱ ساعت پیش از ۱.۵۲ میلیون دلار آمریکا برای خرید ۹۰۷.۴ اتریوم با قیمت متوسط ​​استفاده کرد. ۱۶۸۰ دلار است و توسط تراکنش‌های گذشته‌اش به‌عنوان یک نهنگ هوشمند توصیف شده است.

نهنگ مورد بحث به دلیل داشتن سابقه خرید پایین و فروش بالا در تمام چرخه‌های معاملاتی قبلی ETH شناخته شده است و تاکنون ۶۰۰۰۰۰ دلار سود برآورد کرده است.< /p>

در زمان نوشتن این مقاله، قیمت ETH در ۱۶۶۴ دلار معامله می شود.

یک نهنگ دیگر با نام 0xee2 11.15 میلیون USDC خرج کرد و ۵۱۲۰ ETH پیچیده شده (WETH) و ۱۵۰۶ ETH را با قیمت متوسط ​​۱۶۸۳ دلار خریداری کرد. قبل از خرید، نهنگ مورد بحث ۶۶۷۶ ETH و ۲۷۴۷ سهام ETH (stETH) را برای وام گرفتن ۸ میلیون USDC از Aave، یک پلت فرم غیرمتمرکز وام سرمایه گذاری کرده بود.

سومین کیف پول، معروف به معامله‌گر هوشمند و با برچسب 0x828، ۲.۶ هزار ETH با قیمت متوسط ​​۱۶۸۲ دلار افزایش داد و در مجموع ۴.۳۸ میلیون دلار خرج کرد. این معامله گر در دو چرخه معاملاتی گذشته ETH سود چشمگیر ۱۴.۱۷ میلیون دلاری به دست آورد. در حال حاضر دارای ۲۲۶۰۱ ETH به ارزش ۳۷.۸ میلیون دلار با قیمت فعلی است.

 


منبع: en.bitcoinsistemi.com

سامان شیرازی
سامان شیرازی
من سامانم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده