آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار: سه نهنگ غول پیکر در آخرین ساعات به فعالیت پرداختند و معاملات فروش گسترده‌ای را انجام دادند!

سه نهنگ غول پیکر در آخرین ساعات به فعالیت پرداختند و معاملات فروش گسترده‌ای را انجام دادند!

هشدار: سه نهنگ غول پیکر در آخرین ساعات به فعالیت پرداختند و معاملات فروش گسترده‌ای را انجام دادند!

به گزارش زوم ارز، یکی از نهنگ‌های ارز دیجیتال با آدرس کوتاه 0xee9، ۲۱.۶۶ میلیون ANKR را به ارزش ۱.۲ میلیون دلار با میانگین قیمت ۰.۰۵۵۷۳ دلار به کوین بیس انتقال داد.

این تبادل پس از اینکه نهنگ بین تاریخ ۱۹ دسامبر ۲۰۲۳ و ۲۶ ژانویه ۲۰۲۴ مقدار مشابهی از ANKR را با میانگین قیمت ۰.۰۲۷۹۷ دلار از کوین بیس تهیه کرده بود، انجام شد که هزینه آن برآورد شده بود به ۶۰۵۰۰۰ دلار. در صورت فروش در زمان فعلی، سود تقریبی ۶۰۱ هزار دلار کسب می‌کرد که بازدهی ۹۹.۲۴% را نشان می‌داد.

این عمل همزمان با افزایش قابل توجه قیمت ANKR بود که در ماه گذشته ۱۲۸ درصد افزایش یافته است.

نهنگ SSV با سود غیر واقعی قابل توجهی در انتظار است

نهنگ دیگری با نام 0x86e با میانگین قیمت ۴۸.۹۹ دلار، سریعاً ۲۱۵۴۹ SSV را با قیمت ۱.۰۵ میلیون دلار به فروش رساند. تخمین زده می‌شود که این نهنگ در کل ۷۸۱ هزار دلار از SSV سود کسب کرده است. همچنین، یک نهنگ دیگر ۴۵۰ ETH (1.33 میلیون دلار) را برای خرید ۴۱۵۴۹ SSV بین تاریخ ۲۳ تا ۲۵ فوریه ۲۰۲۴ با میانگین قیمت ۳۱.۸۹ دلار صرف کرد.

بعد از فروش قسمتی از SSV در تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۲۴، نهنگ سود تقریبی ۳۶۹ هزار دلار (+۵۳.۷٪) کسب کرد. این نهنگ هنوز ۲۲۰۰۰ SSV (1.05 میلیون دلار) و ۴۱۲۰۰۰ دلار دیگر سود نرسیده دارد. همچنین با فروش ۱۹۷۳ RPL (75.6 هزار دلار)، کسب سود اضافی معادل ۲۳ هزار دلار (+۴۳.۸٪) داشت. قیمت SSV در ۲۴ ساعت گذشته افزایش ۳۶.۲۸٪ را نشان داده است.

نهنگ غول‌پیکر بیت کوین را می‌فروشد

در یک حرکت دیگر، یکی از نهنگ‌های بزرگ بیت کوین با آدرس کوتاه bc1pj، به سرعت… (ادامه جمله در این قسمت اضافه نگردیده است)

به سرعت ۲۰۰ بیت کوین دیگر (۱۴.۵ میلیون دلار) با قیمت متوسط ​​۷۲۶۲۰ دلار به بایننس واریز شد. به طور کلی، تخمین زده می‌شود که نهنگ در مجموع ۲۱۷ میلیون دلار از بیت‌کوین سود کسب کرده است.

از ۲۴ آگوست ۲۰۲۳ تا ۷ مارس ۲۰۲۴، او ۸۵۰۰ بیت کوین از بایننس با قیمت متوسط ​​۳۲۸۵۴ دلار (۲۷۹ میلیون دلار) برداشت کرده بود. به تدریج، ۴۳۰۰ بیت کوین (۱۸۴ میلیون دلار) با قیمت متوسط ​​۴۲۷۷۹ دلار به بایننس واریز شد و ۴۳ میلیون دلار سود به دست آمد. حالا این نهنگ دارای ۴۲۰۰ بیت کوین (۳۰۸ میلیون دلار) است و ۱۷۴ میلیون دلار دیگر سود غیر واقعی دارد.

تیم خبری
تیم خبری
من ابوالفضل هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده