آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

کسب رتبه سومین DEX بزرگ توسط THORchain، با افزایش ۵۰ درصدی Rune در یک هفته!!!😵

کسب رتبه سومین DEX بزرگ توسط THORchain، با افزایش ۵۰ درصدی Rune در یک هفته!!!😵

کسب رتبه سومین DEX بزرگ توسط THORchain، با افزایش ۵۰ درصدی Rune در یک هفته!!!😵

به گزارش زوم ارز،

پروتکل تسویه دارایی‌های بومی THORChain، در هفته گذشته، به عنوان سومین حجم معاملات بزرگ در میان صرافی‌های غیرمتمرکز ثبت‌شده و کاربران به نظر می‌آید که به دلیل بازدهی بالای توکن بومی Rune (RUNE) به آن جلب شده‌اند.

به گزارش DefiLlama، در طی هفته گذشته، حجم معاملات THORChain به ۱.۳۲ میلیارد دلار رسیده و تنها پس از Uniswap و PancakeSwap به ترتیب با حجم‌های ۱۰.۸۵ و ۲.۷۷ میلیارد دلاری قرار گرفته است.

همچنین، THORChain با حجم معاملات ۳۳۴.۳ میلیون دلار در ۲۴ ساعت گذشته دارای دومین حجم معاملات است که تقریباً ۵۰ میلیون دلار بیشتر از PancakeSwap، رتبه سوم، می‌باشد.

در همین حال، با توجه به گزارش CoinGecko، توکن RUNE در هفته گذشته با ۵۱ درصد و در ۳۰ روز گذشته با بیش از ۲۰۰ درصد افزایش قیمت روبرو شده است.

خروج THORChain از Curve Finance، به سرعت‌تر از توقعات چاد بارافورد، توسعه‌دهنده اصلی THORChain، رقم زد. او در ابتدا پیش‌بینی کرده بود که این تغییر پیش از پایان سال ۲۰۲۳ اتفاق می‌افتد.

THORChain به عنوان یک نسخه چندزنجیره از Uniswap شناخته می‌شود؛ این به کاربران امکان می‌دهد تا بیت‌کوین بومی (BTC) را با اتر (ETH) معاوضه کنند. THORSwap، یک صرافی غیرمتمرکز توسط پروتکل THORChain پشتیبانی شده است.

این پلتفرم با ارائه میانگین نرخ سالانه تقریباً ۴۴٪ (APR)، امکان معاملات بسیار متنوعی را فراهم می‌کند؛ به‌طور خاص، جفت بیت‌کوین و Rune با ارائه APR بیش از ۳۵۳٪ از جمله این‌ها است.

اریک وورهیس، حامی بیت‌کوین، اظهار کرد که THORChain تقریباً ۲٪ یا ۲۲۴ میلیون دلار از حجم کل معاملات بیت‌کوین را در ۲۴ ساعت میان ۱۱ و ۱۲ نوامبر پردازش کرده است و افزود: “بیت‌کوین‌کنندگان اصولی باید با THORChain آشنا باشند. این تنها بازاری است که بیت‌کوین را در مقیاس بزرگ و بدون واسطه معامله می‌کند… که تمام هدف بیت‌کوین است.”

پروژه THORChain در سال ۲۰۱۸ توسط یک تیم توسعه‌دهنده در Binance Dexathon راه‌اندازی شد. بسیاری از اعضای تیم توسعه‌دهنده ناشناس مانده‌اند.


منبع: cointelegraph.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده