آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

فیدلیتی: این میزان ارز دیجیتالی است که باید در نمونه کار خود داشته باشید!

فیدلیتی: این میزان ارز دیجیتالی است که باید در نمونه کار خود داشته باشید!

به گزارش زوم ارز، یک شرکت معتبر و بزرگ در حوزه مدیریت دارایی، که به مشتریان خود وجوه ETF بیتکوین را ارائه می‌دهد، توصیه می‌کند که مشتریان خود دیدگاه خود را درباره دارایی‌های رمزنگاری با تنوع‌بخشی از ثروت خود در کل دارایی‌ها گسترش دهند. این کلاس دارایی‌ها، نه فقط محدود به بیتکوین است.

Fidelity Investments از چهار محصول ETF متمایز که براساس سطوح ریسک دسته‌بندی شده‌اند، حمایت می‌کند. ETF با کمترین ریسک، ۱٪ از دارایی‌ها را در رمزنگاری نگهداری می‌کند.

Fidelity Investments از تخصیص ارزهای رمزنگاری متوسط ​​حمایت می کند

Fidelity Investments در حال حاضر به سرمایه‌گذاران روزمره اجازه می‌دهد که با ریسک خود، در معرض بازار کلی ارزهای دیجیتال قرار بگیرند، از ۱٪ تا ۳٪.

اولین گزینه، صندوق سرمایه‌گذاری ETF All-in-One Conservative Fidelity است که با کمترین مواجهه با ارزهای دیجیتال، ۱٪ از سرمایه‌گذاری را برای این دارایی‌ها اختصاص می‌دهد. این صندوق ۴۰٪ را به سرمایه‌گذاری در سهام، ۵۹٪ را به درآمد ثابت و ۱٪ را به ارزهای دیجیتال تخصیص می‌دهد.

صندوق ETF متوازن Fidelity All-in-One، به سمت سرمایه‌گذاری در سهام بیشتر با ۵۹٪، درآمد ثابت با ۳۹٪ و افزایش کریپتو با ۲٪ متمایل می‌شود.

گزینه سوم، ETF All-in-One Growth Fidelity، تأکید زیادی بر روی ارزش سهام با ۸۲٪، درآمد ثابت با ۱۵٪ و ارزهای دیجیتال با ۳٪ دارد. در همین حال، گزینه چهارم، Fidelity All-in-One Equity ETF، عمدتاً بر سرمایه‌گذاری در سهام با ۹۷٪ تمرکز دارد و ۳٪ از سرمایه‌گذاری را به ارزهای دیجیتال اختصاص می‌دهد.

گزینه های ETF وفاداری. منبع: X/Will Clemente
گزینه های ETF وفاداری. منبع: X/Will Clemente

دیگر مدیران دارایی چه فکر می کنند؟

BlackRock نیز در گزارش سالانه ۲۰۲۲ خود موضع صعودی درباره دارایی‌های دیجیتال نشان داد. در این گزارش، به مشتریان توصیه شد که در معرض بیت‌کوین قرار بگیرند. طبق توصیه گزارش سالانه، سرمایه‌گذاران باید ۸۴.۹ درصد از سرمایه خود را به بیت‌کوین، ۹.۰۶ درصد به سهام و ۶.۰۴ درصد به اوراق قرضه اختصاص دهند.

لازم به ذکر است که این گزارش منتشر شد قبل از تایید ETF بیت‌کوین (همراه با ۱۰ مورد دیگر)، که در نهایت در تاریخ ۱۰ ژانویه ۲۰۲۴ اتفاق افتاد.

جو برنت، از شرکت استخراج بیت‌کوین Blockware، با تخصیص بهینه موافقت کرد و اظهار داشت:

“اگر همه سرمایه‌گذاران از تخصیص بهینه بیت‌کوین بلک‌راک پیروی کنند، بیت‌کوین بیش از ۵ برابر ارزش کل سهام، املاک و اوراق قرضه خواهد بود.”

Ark Invest نیز در گزارش Big Ideas خود در سال ۲۰۲۴ به تخصیص بهینه بیت‌کوین برای سال ۲۰۲۳ اشاره کرد و اظهار داشت:

“تحلیل ما نشان می‌دهد که تخصیص ۱۹.۴ درصد به بیت‌کوین در سال ۲۰۲۳، بازده تعدیل‌شده ریسک پرتفوی را به حداکثر می‌رساند.”

آنتونی اسکاراموچی، بنیانگذار SkyBridge Capital نیز درباره رشد بالقوه بیت‌کوین در سال ۲۰۲۴ به عنوان ذخیره دارایی با ارزشی مشابه طلا صحبت کرده است. در مصاحبه اخیر با CNBC، سرمایه‌گذار به ارزش بازار طلا به ارزش ۱۶ تریلیون دلار اشاره کرد و اظهار داشت:

“من این موضوع را مطرح می‌کنم که (بیت‌کوین) بهتر از طلا است، زیرا جابجایی آن آسان‌تر است. باید حداقل به نصف آن معامله شود. در حال حاضر ارزش آن یک تریلیون دلار است.”

 


منبع: beincrypto.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده