آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر برتر: این رقیب اصلی اتریوم آماده رستاخیز است!!🔗

تحلیلگر برتر: این رقیب اصلی اتریوم آماده رستاخیز است!!🔗

تحلیلگر برتر: این رقیب اصلی اتریوم آماده رستاخیز است!!🔗

به گزارش زوم ارز،  بلانتز، یک تحلیلگر برجسته در حوزه ارزهای دیجیتال، تصریح کرده است که اصلاحات اخیر در Solana (SOL) به پایان رسیده و اکنون انتظار می‌رود تجمعات این ارز به عنوان رقیب اصلی اتریوم (ETH) ادامه یابد.

در یک جلسه استراتژی تازه، این تحلیلگر از تئوری موج الیوت استفاده می‌کند و می‌گوید که SOL یک تصحیح ABC را تکمیل کرده است و برای حرکت به سمت بالا آماده است.

بلانتز توضیح می‌دهد: “این قطعاً در بازه‌های زمانی پایین‌تر برای من تکانشی به نظر می‌رسد. ما در اینجا یک افزایش پنج موجی داشته‌ایم و یک عقب‌نشینی بسیار جزئی ABC و اکنون دوباره داریم می‌رویم، بنابراین فکر می‌کنم افت SOL به پایان رسیده است.”

این معامله‌گر برآوردهای خود را با استفاده از نظریه موج الیوت اعلام کرده و تصریح کرده که Solana احتمالاً سریع‌ترین ارز دیجیتالی است که وارد چرخه بعدی بازار می‌شود. وی افزوده که جفت بیت‌کوین/SOL نشان‌دهنده قدرت بیشتری در آینده نزدیک خواهد بود.

بلانتز به اظهارنظر می‌پردازد که در حال حاضر، هدف قیمت SOL را به بیش از ۸۰ دلار قرار داده است تا زمانی که به نظر می‌رسد SOL یک حرکت پنج موجی را به طور کامل به سمت صعود تکمیل کرده است. اما بر اساس نمودارهای او، احتمالاً قیمت SOL به بیش از ۸۰ دلار افزایش پیدا خواهد کرد.

تحلیلگر برتر: این رقیب اتریوم آماده تبدیل شدن به "سریعترین اسب" است، بسیار بالاتر خواهد رفت


منبع: dailyhodl.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده