آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

هشدار: این ارز دیجیتال ۹۰ درصد سقوط می کند!!!

هشدار: این ارز دیجیتال ۹۰ درصد سقوط می کند!!!

هشدار: این ارز دیجیتال ۹۰ درصد سقوط می کند!!!

به گزارش زوم ارز،

  • CryptoPawCoin (CPRC) علیرغم روند صعودی گسترده تر بازار کریپتو، در عرض ۲۴ ساعت تقریباً ۹۰ درصد سقوط کرد.
  • توکن تازه راه‌اندازی شده تقریباً ۷۰۰ درصد در اواسط اکتبر افزایش یافت، اما به دلیل ارزش بازار پایین و عدم حضور در CoinMarketCap با شک و تردید مواجه شد.
  • CPRC ادعا می کند که بلاک چین را با رفاه حیوانات ادغام می کند و هدف آن حمایت از سازمان های مرتبط با حیوانات است. افت قیمت اخیر نگرانی‌هایی را در مورد یک کلاهبرداری بالقوه «کشش فرش» ایجاد می‌کند.

علی‌رغم وضعیت صعودی مداوم بازار ارزهای دیجیتال، برخی از دارایی‌های کریپتو در حال سقوط هستند. یکی از آنها، به نام CryptoPawCoin (CPRC)، پیشتاز بسته است، که تقریباً ۹۰٪ در ۲۴ ساعت گذشته کاهش داشته است (بر اساس داده های CoinGecko).

این توکن که در اوایل این ماه آشکار شد، در اواسط اکتبر زمانی که قیمت آن با تقریباً ۷۰۰% منفجر شد، به تیتر خبرها تبدیل شد. با این حال، برخی ممکن است به دلایل مختلف، از جمله این واقعیت که CoinMarketCap در ابتدا آن را به پلتفرم خود اضافه نکرده است، در مشروعیت آن تردید داشته باشند.

علاوه بر این، به نظر می رسد اطلاعات در مورد CPRC کمیاب باشد. طبق وب‌سایت رسمی آن، این سکه یک «پروژه ارز دیجیتال انقلابی است که فناوری پیشرفته بلاک چین را با تعهدی پرشور به رفاه حیوانات ادغام می‌کند».

این تیم افزود: “با ایجاد یک پلتفرم شفاف، کارآمد و پاسخگو، CPRC قصد دارد روش حمایت از پناهگاه های حیوانات، سازمان های نجات، و تلاش های حفاظت از حیات وحش را تغییر دهد.”

هنوز مشخص نیست که سقوط قیمت نتیجه یک قالیبافی است یا خیر، نوعی کلاهبرداری که در آن افراد پشت پروژه خاص با فروش یا تخلیه نقدینگی آن با سرمایه سرمایه گذاران اداره می شوند. کسانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن نوع کلاهبرداری و نحوه جلوگیری از آن هستند می توانند ویدیوی ما را در زیر مشاهده کنند:


منبع: cryptopotato.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده