آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

جک مالرز: این کاتالیزور می‌تواند باعث انفجار بیت کوین شود!!!🚀

جک مالرز: این کاتالیزور می‌تواند باعث انفجار بیت کوین شود!!!🚀

جک مالرز: این کاتالیزور می‌تواند باعث انفجار بیت کوین شود!!!🚀

به گزارش زوم ارز، در یک مصاحبه جدید با فاکس بیزینس، جک مالرز، مدیر عامل لایتنینگ نتورک کیف پول استرایک، پیش‌بینی می‌کند که بیت‌کوین (BTC) ممکن است به ارزش صدها هزار دلار در هر سکه برسد، به شرطی که دولت ایالات متحده به ادامه چاپ پول برای حمایت از اقتصاد ادامه دهد.

مالرز معتقد است که زمانی که دولت با بدهی‌های ده‌ها تریلیون دلاری خود روبرو شود و نیاز به افزایش دارایی‌ها و پول نقد دارد، بیت‌کوین به عنوان یک فناوری نوآورانه و پول بهتر به سرعت ارزش خود را افزایش خواهد داد.

او توضیح می‌دهد: “اوه خدای من، این چیز به ازای هر سکه صدها هزار دلار خواهد بود. دولت آمریکا خیلی بدهکار است. روشی که من در مورد قیمت بیت‌کوین فکر می‌کنم این است که [آن] برابر با فناوری به علاوه نقدینگی فیات است، بنابراین افزایش خواهد یافت زیرا فناوری نوآورانه است و پول بهتری دارد.”

او بیان می‌کند که افزایش قیمت بیت‌کوین به عنوان نتیجه‌ای از انتخاب دولت برای چاپ پول به منظور مقابله با بدهی و حمایت از اقتصاد رخ می‌دهد، و این حرکت باعث افزایش ارزش دارایی‌هایی مانند سهام، ارزهای دیجیتال، و طلا می‌شود.

او معتقد است که تنها راه برای نجات خود از تأثیرات این سیاست پولی، این است که صاحب دلار نباشید، و به همین دلیل بیت‌کوین و سایر دارایی‌های مانند S&P 500 و طلا به سرعت ارزش خود را افزایش می‌دهند.


منبع: dailyhodl.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده