آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

آلت‌کوین هشدار SEC را نادیده گرفت: رای‌گیری برای توزیع هزینه‌ها بین دارندگان توکن آغاز شد

آلت‌کوین هشدار SEC را نادیده گرفت: رای‌گیری برای توزیع هزینه‌ها بین دارندگان توکن آغاز شد

آلت‌کوین هشدار SEC را نادیده گرفت: رای‌گیری برای توزیع هزینه‌ها بین دارندگان توکن آغاز شد

به گزارش زوم ارز، با وجود هشداری که از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دریافت کرده بود، بنیاد Uniswap به طرح های خود ادامه داد. در تاریخ ۳۱ مه، این بنیاد اعلام کرد که رای گیری زنجیره ای را انجام داده و زیرساخت های لازم برای جمع آوری و توزیع مستقل هزینه ها را فراهم کرده است.

رای‌گیری زنجیره‌ای، که در جمعه آینده به صورت عمومی انجام خواهد شد، جزئی از یک پیشنهاد است که برای فعال‌سازی هزینه‌ها در استخرهای Uniswap V3 نیازمند رأی‌گیری اضافی است. به افرادی که دارای توکن UNI هستند و تمایل به شرکت در این فرآیند دارند، توصیه می‌شود که ارزهای دیجیتال خود را قبل از موعد مشخص‌شده برای آغاز رای‌گیری، واگذار نمایند.

شاید دنبال کردن این اخبار برای شما مفید باشد:

نوشته ارین کوئن، رهبر بنیاد Uniswap، یک طرح ارتقایی را معرفی می‌کند که به دارندگان توکن UNI امکان می‌دهد که توکن‌های خود را به اشتراک بگذارند و از توکن‌های سهام خود واگذاری کنند تا به این ترتیب پاداشی دریافت کنند. این افراد می‌توانند بخشی از درآمد حاصل از کارمزد پروتکل را به دست آورند. از زمان شروع به کار این پروتکل، حدود ۳.۳ میلیارد دلار درآمد جذاب جمع‌آوری شده است، به گفته اطلاعات موجود.

این نهاد اقتراح مکانیسم جدیدی برای رأی‌گیری در آینده را مطرح می‌کند. این مکانیسم به منظور افزایش پویایی تنظیمات کارمزد، کاهش بار مدیریت Uniswap و حفظ بی‌طرفی قابل اعتماد پروتکل طراحی شده است.

منبع: en.bitcoinsistemi.com


تیم خبری
تیم خبری
من زهرا هستم. کارشناسی کامپیوتر خوندم. من حدود 4 سال است که با مارکت ارز های دیجیتال آشنا شدم. و ترجیح دادم به دنبال کردن اخبار کریپتو. همچنین عاشق نقاشی و هنر هستم
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده