لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

نیکلاس مرتن، تحلیلگر کریپتو، می گوید که اوضاع برای بیت کوین و اتریوم بدتر می شود.

نیکلاس مرتن، تحلیلگر کریپتو، می گوید که اوضاع برای بیت کوین و اتریوم بدتر می شود – چشم انداز او در اینجا است.

نیکلاس مرتن، تحلیلگر کریپتو، می گوید که اوضاع برای بیت کوین و اتریوم بدتر می شود – چشم انداز او در اینجا است.

به گزارش زوم ارز،

یک تحلیلگر ارزهای دیجیتال که به طور گسترده دنبال می شود، می گوید که اوضاع برای دو دارایی برتر ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار، خوب به نظر نمی رسد.

نیکلاس مرتنز، تحلیلگر کریپتو، به ۵۱۱۰۰۰ مشترک DataDash خود می گوید که روند صعودی بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به نتیجه نرسیده است، و بنابراین بازارها قرار است بیشتر غلت بزنند.

“خریدارها آنطور که انتظار می رفت ظاهر نشدند، و اکنون باید خود را برای چالش های مهم آینده آماده کنیم. این درد نه تنها بر بیت کوین بلکه بر کل فضای آلتکوین از جمله اتریوم تأثیر می گذارد. علائم هشداردهنده ای وجود دارد که نشان دهنده سقوط احتمالی اتریوم در چند هفته آینده است و خط حمایت صعودی آن در خطر است.

اگر خریدار ها نتوانند با خرید حمایت کنند، با توجه به اینکه از مقاومت حمایت نکردند و قیمت ها را افزایش دادند، وضعیت ممکن است بدتر شود. نقطه توزیع و عرضه در بازار ۲۰۰۰ دلار بود، و اگر آنها اکنون ظاهر نشوند، الگوی صعودی یک ساله در حال پیشرفت ممکن است تایید خود را از دست بدهد.”

مرتن می‌گوید در حال حاضر تعداد فروشندگان اتریوم بسیار بیشتر از خریداران است و هیچ مقدار از عوامل توکنومیک صعودی نمی‌تواند آن را برطرف کند. به گفته این تحلیلگر، اتریوم ممکن است در آستانه شکستن حمایت باشد و به زیر سطح ۱۰۰۰ دلار برسد.

«این ممکن است منجر به شکستن محدوده قیمت فعلی و نزول به پشتیبانی قبلی یا حتی پایین‌تر به سمت قلمرو کاپیتولاسیون در صدها دلار برای اتریوم شود. علیرغم عواملی مانند مکانیسم های قیمت گذاری و کاهش تورم، سوال اساسی حول محور خریداران بازار در مقابل فروشندگان بازار می چرخد.

این اختلاف در نقدینگی، روند قیمت‌ها را به سمت بالا یا نزول هدایت می‌کند. به نظر می‌رسد احساسات غالب، حتی در میان کسانی که به روایت بازار گاوی جدید اعتقاد داشتند، بازتاب یک لحظه توقف موسیقی است. اتریوم و فضای گسترده تر ارزهای دیجیتال از نظر اصول با کاستی های قابل توجهی روبرو هستند.

BTC در زمان نوشتن ۲۵۸۳۷ دلار ارزش دارد که در هفته گذشته ۱۱.۴ درصد کاهش داشته است. اتریوم در مدت مشابه ۱۰.۲ درصد کاهش یافته است و در حال حاضر با قیمت ۱۶۳۶ دلار معامله می شود.

 


منبع: dailyhodl.com

شیما شاکری
شیما شاکری
من شیما شاکری هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده