لایت فارکس
مقایسه قیمت صرافی ارز دیجیتال در زوم ارز

افزایش قیمت تتا با اطلاعیه همکاری Google Cloud

افزایش قیمت تتا با اطلاعیه همکاری Google Cloud

به گزارش زوم ارز،اعلان های همکاری در بازارهای نزولی می تواند اثرات موقت اما قابل توجهی بر قیمت آلت کوین داشته باشد. در حالی که برخی از پروژه ها ممکن است از این سوء استفاده کنند، تأثیر جریان اخبار بر قیمت ها کاملاً واضح است. همین الان، با اعلام تتا شاهد افزایش سریع قیمت آن بودیم. بنابراین، جزئیات اعلامیه ای که باعث این افزایش شد چیست؟

چرا سکه THETA در حال افزایش است؟

چند دقیقه پیش، تیم Theta Coin یک پست وبلاگی را به اشتراک گذاشت که در آن به پروژه ای که با همکاری Google Cloud توسعه یافته بود اشاره کرد. در این پست آمده بود که جزئیات این پروژه در کنفرانس Google Cloud Next که امروز در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود، اعلام خواهد شد. این پروژه توسط Brice Perez، مهندس مشتری Web3 در Google Cloud ارائه خواهد شد.

افزایش قیمت سکه تتا با اطلاعیه همکاری Google Cloud

«هدف این همکاری بین Google Cloud و Theta Edge Network ترکیبی از بهترین معماری‌های Cloud و Edge است. در حالی که زیرساخت‌های ابری در دسترس بوده و ساختارهای پایداری دارند، شبکه‌های Edge دارای ظرفیت کمتر اما قدرت پردازش موازی بسیار زیادی دارند. با استفاده از هر دو با هم، می‌توانیم از قدرت Cloud و Edge برای موارد استفاده از هوش مصنوعی در زمینه‌های ویدئو، رسانه و سرگرمی استفاده کنیم.»

پس از اعلام، قیمت از ۰.۶۳ دلار به ۰.۶۸۸ دلار افزایش یافت.


منبع: en.coin-turk.com

علی قاسمی
علی قاسمی
من علی قاسمی، کارشناس ارشد مالی هستم. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده