آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

این ۴ نمودار که پذیرش کریپتو را نشان می دهد هنوز در حال افزایش است

این ۴ نمودار که پذیرش کریپتو را نشان می دهد هنوز در حال افزایش است

این ۴ نمودار که پذیرش کریپتو را نشان می دهد هنوز در حال افزایش است

به گزارش زوم ارز، بازارهای رمزارز نسبت به اوج خود در نوامبر ۲۰۲۱ حدود ۶۵% یا ۲ تریلیون دلار در کل سرمایه بازار کاهش یافته است.

صنعت توسط رگباری از حملات تنظیم‌کننده‌ها و سیاستمداران، به‌ویژه در ایالات متحده، ضربه خورده است. علاوه بر این، موج هک ها و سوء استفاده ها بی وقفه ادامه داشته است.

با این وجود، یک پوشش نقره ای وجود دارد و آن رشد و پذیرش در سراسر بخش است.

در تاریخ ۲۶ سپتامبر، ثور هارتویگسن، محقق DeFi، چهار نمودار را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد “پذیرش بازار و رمزارزها در مکان بسیار بهتری از آنچه فکر می‌کنید قرار دارد” قبل از این که فریاد بزند:

“من نسبت به آینده Crypto/DeFi خوشبین تر از همیشه هستم.”

نمودارهای رشد رمزنگاری و DeFi

نخستین نمودار مجموع کیف پول های روزانه در سراسر اتریوم و چشم انداز لایه-۲ بود. این محقق خاطرنشان کرد که کاربران اکوسیستم اتریوم علیرغم اینکه دو سال در بازار نزولی هستند، در بالاترین سطح خود قرار دارند.

نمودار بعدی، ارزش کلی بازار استیبل کوین بود که در سال گذشته در حال کاهش مداوم بوده است و نشان دهنده خروج از صنعت است.

این کاهش در اوایل آگوست ۲۰۲۳ متوقف شد و نشان می‌دهد که روند نزولی و بازار نزولی ممکن است به پایان برسد.

نمودار سوم چشمگیرترین بود. این نشان می دهد که شبکه اتریوم از نظر درآمد چقدر سریع رشد کرده است.

این شبکه از نظر رشد سریع درآمد از شبکه هایی مانند مایکروسافت و متا (فیس بوک) پیشی گرفته و تنها در هفت سال به ۱۰ میلیارد دلار رسیده است.

در نهایت، نمودار سهامداری وجود داشت که نشان می‌داد علیرغم بازار نزولی به بالاترین حد خود رسیده است. محقق خاطرنشان کرد: «به روز رسانی زیرساخت می تواند به عنوان کاتالیزورهای بزرگی عمل کند که سرمایه بیشتری را به فضا هدایت کند.

سایر عوامل صعودی

تعدادی از عوامل دیگر وجود دارد که می‌توان با وجود بی‌حالی فعلی بازار، درباره آنها مثبت بود.

محصولات معامله شده در مبادلات رمزنگاری احتمالاً به زودی با افزایش فشار بر تنظیم کننده های مالی ایالات متحده تأیید می شوند.

توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی (RWA) نیز یک بخش رشد عظیم در صنعت کریپتو است. هارتویگسن نتیجه گرفت:

«احساس در پایین ترین حد خود قرار دارد، اما محصولات واقعی با تقاضای واقعی در حال ساخت هستند. فضا در جهت سالمی در حال حرکت است.”

در نهایت، همانطور که در این هفته توسط CryptoPotato گزارش شد، استارت‌آپ‌های Web3 همچنان بیش از ۲۰۰ میلیون دلار در ماه در زمستان کریپتو جمع‌آوری می‌کنند.منبع: cryptopotato.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده