آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تحلیلگر بلومبرگ: در ۱۲ ماه گذشته، این دو بلاکچین سهم عمده‌ای از کارمزد تراکنش‌ها را در بین بلاک‌چین‌های (PoS) داشته اند.

تحلیلگر بلومبرگ: در ۱۲ ماه گذشته، این دو بلاکچین سهم عمده‌ای از کارمزد تراکنش‌ها را در بین بلاک‌چین‌های (PoS) داشته اند.

تحلیلگر بلومبرگ: در ۱۲ ماه گذشته، این دو بلاکچین سهم عمده‌ای از کارمزد تراکنش‌ها را در بین بلاک‌چین‌های (PoS) داشته اند.

به گزارش زوم ارز،

جمی کوتس، تحلیلگر کریپتو بلومبرگ، اعلام می‌کند که در دوازده ماه گذشته، دو بلاک چین سهم عمده‌ای از کارمزد تراکنش‌ها را در بین تمام بلاک‌چین‌های اثبات سهام (PoS) به خود اختصاص داده‌اند.

Ethereum و Tron Network روی هم ۸۸ درصد از کل کارمزد تراکنش ها را تشکیل می دهند که اتریوم با ۵۷ درصد پیشتاز است و Tron با ۳۱ درصد پس از آن تقریباً پشت سر گذاشته شده است.

دو بلاک چین کارمزد تراکنش ها را انحصار می کنند

در بیانیه ای که در ۷ اکتبر در X (توئیتر سابق) منتشر شد، کوتس وجود حدود ۲۰۰ بلاک چین قرارداد هوشمند و اثبات سهام (PoS) را تشریح کرد.

اما، در میان این ۲۰۰، اکثر کارمزدهای تراکنش تنها به ۲ بلاک چین نسبت داده می شود:

«به‌طور شگفت‌انگیزی، ۸۸ درصد از کل کارمزد تراکنش‌ها در سال گذشته فقط از ۲ زنجیره بوده است. این باعث می‌شود که بقیه فقط برای ۱۲% رقابت کنند و $ETH L2s سهم خود را با سرعتی سریع افزایش دهد.”

Coutts چالش‌های اصلی که اکثر بلاک چین‌های PoS با آن‌ها مواجه هستند را تشریح می‌کند. این موانع شامل عرضه بیش از حد فضای بلوکی، برنامه‌های تورمی عرضه، شاخص‌های عرضه نامشخص، و توکنومیک پایین‌تر است.

تحلیلگر بلومبرگ: این 2 بلاک چین در 12 ماه گذشته بر کارمزدها غالب بوده اند

کارمزد تراکنش با زنجیره، اتریوم، ترون، سایر بلاک چین ها. منبع: Jamie Coutts

با این حال، علیرغم “بازار نزولی”، کوتس اظهار می دارد که تقاضای فضای بلاک در یک “روند صعودی ساختاری بلندمدت” است.

BeInCrypto اخیراً گزارش داد که میانگین کارمزد تراکنش اتریوم به پایین‌ترین حد خود در سال ۲۰۲۳ رسیده است. طبق گفته شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Santiment، شبکه اتریوم در ۲۴ سپتامبر به ۱.۱۵ دلار در هر تراکنش کاهش یافت. این پایین‌ترین سطح از دسامبر ۲۰۲۲ است.

در همین حال، گزارش‌های جولای نشان داد که TRON تقریباً فعالیت تجاری اتریوم را در ژوئن دو برابر کرده است.


منبع: beincrypto.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من محمد هستم. و حدود 3 سال است که در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم، بنده مترجمی خوندم. و ترجیح میدم تایم زیادی از روز را به مطالعه مقالات و اخبار ارز های دیجیتال بپردازم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده