آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

تغییرات جدید در پرونده SEC علیه بخش کریپتوکارنسی

تغییرات جدید در پرونده SEC علیه بخش کریپتوکارنسی

به گزارش زوم ارز، قاضی منطقه ایالات متحده، ادگاردو راموس، درخواست‌های صرافی ارزهای دیجیتال شرکت جمینی و وام‌دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس برای رد شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را رد کرد، که مورد مربوط به برنامه Gemini Earn بود.

این تصمیم در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک صادر شد. قاضی راموس بیان کرد که SEC به طور معقول ادعا می‌کند که جنسیس و جمینی هر دو اوراق بهادار ثبت نشده را عرضه و فروخته اند.

تصمیم قاضی بر اساس تست هوی و تست ریوز است که آزمون‌های چند عاملی هستند برای تعیین اینکه آیا دارایی در محدوده قوانین اوراق بهادار قرار می‌گیرد یا خیر. قاضی راموس اظهار کرد: “SEC به طور قابل قبول ادعا کرد که متهمان اوراق بهادار ثبت نشده را از طریق برنامه Gemini Earn عرضه و فروخته اند.” در نتیجه، درخواست رد پرونده رد شد.

SEC اولین بار جنسیس و جمینی را به ارائه و فروش اوراق بهادار ثبت نشده به سرمایه گذاران فردی از طریق برنامه Gemini Earn در ژانویه ۲۰۲۳ متهم کرد. این برنامه که در سال ۲۰۲۱ توسط شرکتی به رهبری دوقلوهای Winklevoss راه اندازی شد، به مشتریان Gemini این امکان را داد که رمزنگاری خود را به Genesis که اکنون ورشکسته شده است قرض دهند و تا ۷.۴ درصد بازدهی کسب کنند.

در شکایت کیفری خود، SEC اعلام کرد که سرمایه گذاران Gemini Earn “انتظار دارند از تلاش های متهمان سود معقولی ببرند.” قاضی راموس با این ارزیابی موافقت کرد و بیان کرد: “شکایت به اندازه کافی ادعا می کند که سرمایه گذاران Gemini Earn انتظار سود داشتند. متهمان Gemini Earn را به عنوان یک فرصت سرمایه‌گذاری به بازار عرضه کردند و…

“سرمایه‌گذاران توانایی خود در ایجاد بازدهی برای عموم را تبلیغ کردند.”

“در ماه می، جنسیس و جمینی تلاش کردند تا با ارائه ادله‌هایی که دارایی‌های مورد بحث اوراق بهادار نبوده است، پرونده SEC را رد کنند.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من حامد هستم و 5 سال در حوزه اخبار ارز های دیجیتال فعالیت دارم. روزانه اخبار اقتصادی و مالی و همچنین کریپتو را دنبال می کنم. فردی ماجراجو و پیگیر هستم.
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده