آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگی که تمام آربیتروم خود را فروخت، دوباره روند کار خود را تغییر داد

نهنگی که تمام آربیتروم خود را فروخت، دوباره روند کار خود را تغییر داد

نهنگی که تمام آربیتروم خود را فروخت، دوباره روند کار خود را تغییر داد

به گزارش زوم ارز، طبق داده‌های زنجیره‌ای، یک نهنگ ارز دیجیتال که قبلاً موقعیت‌های اتریوم (ETH) و Arbitrum (ARB) را فروخته و آنها را به بیت‌کوین پیچیده (WBTC) و Maker DAO (MKR) تبدیل کرده است. ، دوباره در نمونه کار خود تغییری ایجاد کرد.

در تراکنش قبلی خود، نهنگ مورد نظر ۱۱۷ میلیون ARB فروخت و در مرحله اول ۹۰۶ ETH (1.48 میلیون دلار) به دست آورد و در مجموع ۱۹۰۱ ETH را تبدیل کرد. سکه به یک استیبل کوین به ارزش ۳.۱۱ میلیون دلار. بلافاصله پس از آن، کیف پول نهنگ ۱.۸۷ میلیون دلار از این مقدار را برای خرید ۶۸ WBTC و ۱.۲۴ میلیون دلار برای خرید ۸۷۲ MKR استفاده کرد.

در تراکنش‌های جدید خود امروز، نهنگ ۸۰ درصد از سبد خود را به‌عنوان توکن MKR و ۲۰ درصد را به‌عنوان ETH خریداری کرد. کیف پول مورد نظر ۱۷۵۰ توکن MKR را با قیمت متوسط ​​۱۴۲۹ دلار در سه روز گذشته خریداری کرده است که در مجموع حدود ۲.۵ میلیون دلار به صورت دلاری پرداخت کرده است.

منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من شیما هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را دنبال و ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده