آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

نهنگ که ۵۴ میلیون دلار از BNB سود برد، امروز معاملات جدیدی انجام داد؟!؟

نهنگ که ۵۴ میلیون دلار از BNB سود برد، امروز معاملات جدیدی انجام داد؟!؟

نهنگی که ۵۴ میلیون دلار از BNB سود برد، امروز معاملات جدیدی انجام داد؟!؟

به گزارش زوم ارز، طبق توسعه اخیر، یکی از اولین پذیرندگان BNB دوباره شروع به انجام تراکنش در صرافی ارزهای دیجیتال Binance کرد.

در توسعه اخیر، یکی از اولین کاربران بایننس کوین (BNB) تراکنش های قابل توجهی در پلتفرم بایننس انجام داد. نهنگ مورد بحث ۷۰۰۵ BNB معادل ۱.۴۸ میلیون دلار را به حساب Binance خود واریز کرد. این شخص در حال حاضر بیش از ۵۴ میلیون دلار سود از BNB داشته است و در حال حاضر دارای ۵,۴۴۷ BNB به ارزش ۱.۱۵ میلیون دلار است.

کیف پول نهنگ در مجموع ۵۰۵۹۹۰ BNB از بایننس بین آگوست ۲۰۱۷ تا فوریه ۲۰۱۸ برداشت کرد، زمانی که قیمت سکه حدود ۳.۶ دلار بود. ارزش کل این برداشت ها در آن زمان تقریباً ۱.۸ میلیون دلار بود.

با این حال، با افزایش قیمت BNB، کیف پول نهنگ ۵۰۰۵۴۳ BNB با میانگین قیمت ۱۱۲ دلار به بایننس واریز کرد که به رقم خیره کننده ۵۶ میلیون دلار می رسد.

در حال صحبت در مورد یکی دیگر از معاملات قابل توجه نهنگ در Binance، یک نهنگ ارز دیجیتال که با آدرس کوتاه 0x8d7 شناخته می شود، دیروز مقدار زیادی WorldCoin (WLD) را در تراکنش های خود خریداری کرد. به طور همزمان پس از خرید ۷۷۴ هزار دلاری، قیمت WLD 8 درصد افزایش یافت.


منبع: en.bitcoinsistemi.com

تیم خبری
تیم خبری
من متین هستم، کارشناس ارشد مالی. عاشق تکنولوژی و بازار های مالی هستم. حدود 2 سال است که در حوزه ارزهای دیجیتال و بلاکچین فعالیت دارم. عاشق ورزش و بازی های کامپیوتری هستم.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده