آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

SEC در حال تلاش برای استخدام کارشناسان رمزنگاری،چرا؟!⚙️

SEC در حال تلاش برای استخدام کارشناسان رمزنگاری،چرا؟!⚙️

SEC در حال تلاش برای استخدام کارشناسان رمزنگاری،چرا؟!⚙️

به گزارش زوم ارز، گزارش دفتر بازرس کل کمیسیون بورس و اوراق بهادار درباره مسائل استخدامی و تنظیم کننده مالی در صنعت رمزنگاری توضیحات جالبی ارائه داده است. این گزارش به تاریخ ۳۱ اکتبر تأکید دارد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار با مشکلی در استخدام کارشناسان رمزنگاری مواجه است که تمایلی به فروش دارایی‌های دیجیتال خود به منظور کار با کمیسیون ندارند.

گزارش بیان می‌کند: “بسیاری از کاندیداهای واجد شرایط دارایی‌های رمزنگاری دارند، که دفتر مشاور اخلاقی تشخیص داده است که آنها را از مشارکت در موضوعات خاصی که به دارایی‌های رمزنگاری مرتبط است، منع می‌کند.” به عبارت دیگر، تعدیل شغلی برای کارشناسانی که دارایی‌های رمزنگاری دارند تا جایی که تأثیر داشته باشد، ممنوع است.

این گزارش همچنین به تعامل تنظیم‌کننده با گروه کوچکی از کارشناسان واجد شرایط از بخش خصوصی و مواجهه با رقابت بالا اشاره می‌کند.

همچنین تأکید شده است که تنظیم‌کننده برای حفظ نقش مؤثر خود باید نظارت مداوم بر محیط بازار داشته باشد و در صورت لزوم تخصص، قوانین، مقررات، و ابزارها و فعالیت‌های نظارتی خود را تعدیل کند.

گزارش اظهار می‌دهد که کمیسیون بورس و اوراق بهادار رشد سریع دارایی‌های رمزنگاری را به عنوان یکی از چندین “خطر تکاملی” مشخص می‌کند.

از طرف دیگر، گزارش اشاره به عدم وجود یک قانون قضایی مشخص برای رمزنگاری دارد و این اوضاع ممکن است منجر به تصمیم‌گیری‌های متناقضی در دادگاه‌های مختلف شود. این عدم اطمینان ممکن است تأثیراتی روی تصمیمات و اولویت‌های اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار بگذارد و به تأخیر تصمیم‌گیری در این زمینه منجر شود.

در نهایت، گزارش به تأثیر احتمالی عدم قطعیت بر تصمیمات و اولویت‌های اجرایی کمیسیون بورس و اوراق بهادار اشاره می‌کند.


منبع: theblock.co

 

تیم خبری
تیم خبری
من مریم هستم. مترجمی زبان انگلیسی خواندم. حدود 1 سال است به صورت تخصصی اخبار ارز های دیجیتال را ترجمه می کنم. دنبال کردن اخبار در حوزه رمز ارز های برام بسیار جذاب و هیجان انگیز است.

دیدگاهتان را بنویسید

آخرین مقالات منتشر شده