آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

شکست احتمالی SEC در مرحله Remedies در برابر ریپل!🚧

شکست احتمالی SEC در مرحله Remedies در برابر ریپل!🚧

شکست احتمالی SEC در مرحله Remedies در برابر ریپل!🚧

به گزارش زوم ارز، بیل مورگان، دادستان معروف ایالات متحده، سوالاتی در مورد شواهدی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در مقابل آنالیزا تورس، معاون وکیل دادگستری آمریکا در دعواهای حقوقی XRP دارد، مطرح کرده است. او ادعا می‌کند که راه‌حل به جبران خسارت به سرمایه‌گذاران متضرر بوده و نباید به SEC یا دولت درآمدی فراهم کند.

این بیانیه مورگان در پشتیبانی از نظرات مون لامبو، یک یوتیوبر مرتبط با XRP است که می‌گوید هیچ سرمایه‌گذاری در XRP توسط ریپل آسیب ندیده است. این ممکن است برای SEC تأثیر منفی داشته باشد، زیرا استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، اشاره کرده که SEC نمی‌تواند بدون اثبات این موضوع که سرمایه‌گذاران از آسیب مالی متاثر شده‌اند، جریمه کند.

آخرین توجه بسیاری از وکلا به ویژه استیون نیارف، مخترع توکن مفهومی، جلب کرده است. نیارف تأکید کرده که ممکن است تشخیص دادگاه از خودپرستی و تعیین حداقل مقدار مسئولیت به دیگران نیاز دارد و در صورتی که مقامات SEC بدون مبنا عمل کرده‌اند، باید مجازات شوند. او همچنین تأکید می‌کند که مصونیت محدود به موقعیت باید ملاک باشد، اگر مشخص شود که مقامات SEC عمداً به تضییع منافع دیگران پرداخته‌اند.

این اقدام توسط Govil، قاضی دعواهای حقوقی میان SEC و ریپل، ممکن است به SEC تحت فشار قرار دهد تا شواهدی در دعواهای خود مطرح کند که نشان دهد سرمایه‌گذاران در XRP قبل از شناخت ریپل، آسیب مالی دیده‌اند. این به عنوان یک امر بسیار مهم در دعواهای حقوقی XRP مطرح شده و SEC باید ثابت کند که افراد و سرمایه‌گذاران متضرری داشته‌اند.


منبع: coinedition.com

 

تیم خبری
تیم خبری
من shlhk هستم. عاشق ترید ارز های دیجیتال. البته ترید از طریق اخبار. من با دنبال کردن اخبار رمز ارز ها، با پروژه های خوب و مناسب آشنا می شوم و در زمان مناسب توکن آن پروژه را خریداری می کنم.

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

معرفی صرافی های برتر خارجی

آخرین مقالات منتشر شده