آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لیست شدن رمز ارز های MOBILE و SILLY و SOLS و COQ درصرافی کوینکس

ارز های NOGS، OLMو FUNGI در کوینکس لیست شد

لیست شدن رمز ارز های MOBILE و SILLY و SOLS و COQ درصرافی کوینکس

به گزارش زوم ارز، صرافی کوینکس رمز ارز های MOBILE و SILLY و  SOLS و COQ را در تاریخ۲۹ آذر در فهرست ارزهای خود قرار داده است، شایان ذکر است که در بازارسازی AMM این رمزارز و رمزارزهای تازه لیست شده مشارکت کنید. در ادامه اطلاعاتی را درباره رمز ارز ها  در اختیار شما قرار  می دهیم.

بیشتر بخوانید: جهت مطالعه اخبار ارز دیجیتال کلیک نمایید.

اطلاعاتی درباره رمز ارزSILLY

اطلاعاتی درباره رمز ارزSILLY
اطلاعاتی درباره رمز ارزSILLY

Silly Dragon یک میم کوین در بلاک چین سولانا است.

Silly Dragon فراتر از یک واژه است و درهالووین ۱۴۰۲ ظاهر شد. آناتولی یاکوونکو( یکی از بنیانگذاران سولانا)، از شرکت کنندگانی که درکنفرانس لباس “Silly Dragon” پوشیده بودند، استقبال کرد و این لحظه هیجان انگیز و مهم، معرفی رسمی نسخه جدید از Silly Dragon بود، شخصیتی که قرار است اثری ماندگار در اکوسیستم سولانا به جا بگذارد.

اطلاعاتی درباره رمز ارز SOLS

اطلاعاتی درباره رمز ارز SOLS
اطلاعاتی درباره رمز ارز SOLS

SOLS اولین پروژه SPL-20 بود که از اینسکریپشن های LibrePlex استفاده کرد. این یک متای First is First است که توسط ORDI و BRC-20 آغاز شده است، اما درحال حاضر در سولانا است.

SOLS در حال حاضر در تمام بازارهای اصلی NFT معامله می شود. با استفاده ازبریج دوطرفه بومی سولانا،رمزارزSOLS اکنون می تواند به توکن های SPL تبدیل شود (و برگردانده شود!) که امکان دسترسی به اکوسیستم های گسترده تر DeFi از جمله CEXes، DEXes و ارائه دهندگان LP را فراهم می کند.

SOLS نه تنها در فضای اینسکریپشن سولانا پیشگام بوده است، بلکه راه را برای پذیرش پروتکل LibrePlex Fair Launch هموار کرده است، که امکان تخصیص رایگان و منصفانه توکن ها را فراهم می کند وبه ایجاد بریج هایی بین بخش‌هایی از اکوسیستم سولانا که جدا از هم باقی مانده‌اند(مثل Degen و DeFi)،کمک می کند.

اطلاعاتی درباره رمز ارزCOQ

اطلاعاتی درباره رمز ارزCOQ
اطلاعاتی درباره رمز ارزCOQ

هدف تیم Coq Inu ایجاد یک توکن اجتماعی ۱۰۰% با روش توزیع عادلانه (Fair Launch) است که در ابتدا توسط برخی از دوستان قدیمی و اعضای کامیونیتی در جلسات آوالانچ بارسلونا پیشنهاد شد. COQ میم کوین Chad Chain است که تصویر آن به شکل مرغ است.

 اطلاعاتی درباره رمز ارزMOBILE

 اطلاعاتی درباره رمز ارزMOBILE
اطلاعاتی درباره رمز ارزMOBILE

مدل Helium کامیونیتی را قادر می سازد تا با استفاده از فناوری هایی مانند CBRS و وای فای در ساخت شبکه هایی با پهنای باند بالا و قابل اعتماد مشارکت کنند.

در طول تاریخ بسیاری از شبکه های تلفن همراه توسط ارائه دهندگان خدمات با روش تاپ دان ساخته شده اند (مثال AT&T و Verizon در ایالات متحده). با این حال، به دلیل نیازهای رفتاری مصرف‌کننده (پهنای باند بالا وکاهش تأخیردر شبکه) و فیزیک رادیو بی‌سیم، نیاز به شبکه‌های متراکم‌تر با نودهای بیشتر، هزینه های کسب و افزایش بیشتر سایت، شبکه‌های آینده احتمالاً ترکیبی از اپراتورهایی با مقیاس گسترده و هات‌ اسپات‌های ۵G مردمی خواهند بود. مدل Helium این هزینه ها را غیرمتمرکز می کند.

Helium MOBILE DAO با هات اسپات های ۵G اولین گام برای تکامل اکوسیستم Helium است که امکان ایجاد توکن های MOBILE را فراهم می کند که به هات اسپات های ۵G با رادیوهای سلولی کوچک در بلاک چین Helium موجود پاداش می دهد. شبکه Helium به هات اسپات های ۵G با رادیوهای CBRS برای ارائه پوشش بی سیم ۵G و تأیید شبکه Helium با توکن Helium MOBILE پاداش می دهد. ماینینگ MOBILE با ارائه پوشش ۵G به یک هات اسپات ۵G و یک یا چند رادیو آنلاین سازگار نیاز دارد. رادیوها همچنین باید در SAS (سیستم دسترسی رادیوشناختی) که توسط FCC نگهداری می شود، ثبت شوند.

کسب درآمد در AMM

AMM (Automatic Market Maker)، در بازار سیستمی است که در آن از جفت ارزهای MOBILE/USDT، COQ/USDT و SOLS/USDT وSILLY/USDT  پشتیبانی می‌شود. AMM کوینکس به هر کاربر این امکان را می‌دهد که به عنوان یک بازارساز فعالیت کند. با افزودن نقدینگی به استخر نقدینگی، کاربران می‌توانند ۵۰٪ از کارمزد معاملاتی که در این بازار کسب می‌کنند را به اشتراک بگذارند. سود سهام کارمزد روزانه بر اساس میزان نقدینگی هر کاربر محاسبه می‌شود.

نکته: این مطلب یک نوع پیشنهاد سرمایه گذاری نمی باشد و صرفا اطلاع رسانی است.

منبع: coinex

با معامله در این صرافی ها می توانید تجربه خرید و فروش خوبی را تجربه کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
0 نظرات خود را ثبت نمایید
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
آخرین مقالات منتشر شده