آربیتراژ گیری تحلیل کاربران مقایسه صرافی ها قیمت ارزها اخبار
لایت فارکس

لیست شدن ارز LEASH در کوینکس، LEASH تا کجا صعود می کند!

لیست شدن ارز LEASH در کوینکس، LEASH تا کجا صعود می کند!

لیست شدن ارز LEASH در کوینکس، LEASH تا کجا صعود می کند

به گزارش زوم ارز، صرافی کوینکس رمز ارز LEASH را در تاریخ ۱۶ اسفند در فهرست ارزهای خود قرار داده است. LEASH در بازار گاوی، میم کوین های معروف مانند، Doge، Shiba، PePe پتانسیل بسیار بالایی دارد، به خصوص شیبا توی بازار گاوی قبلی خوب رشد پیدا کرد، توی این مقاله می خواهیم به پتانسیل به این ارز بپردازیم شایان ذکر است که در بازارسازی AMM این رمزارز و رمزارزهای تازه لیست شده مشارکت کنید. در ادامه اطلاعاتی را درباره رمز ارز در اختیار شما قرار  می دهیم.

اطلاعاتی درباره رمز ارز LEASH

Doge Killer (LEASH) یک نماد در اکوسیستم شیبا اینو (SHIB) است. به دلیل محبوبیت فراوان، شیبا اینو معمولاً به عنوان “قاتل دوج کوین” شناخته می‌شود. SHIB به عنوان دومین سکه بزرگ الهام‌گرفته شده از سگ در دنیای کریپتو رشد کرده و هدف دارد تا همتایی برای الگوریتم استخراج مبتنی بر Scrypt Dogecoin در اتریوم باشد.

LEASH، BONE و SHIB، همگی جزء میم کوین هایی از یک خانواده هستند که در فضای کریپتو در سال ۲۰۲۱ موجب حرکت و تحولات زیادی شده‌اند. این کوین ها به تنهایی یا به عنوان یک گروه از کوین های مبتنی بر سگ به شناخته می‌شوند. این تنوع نیز با نمونه‌های دیگر از کوین های با موضوع سگ که در همین دوره به وجود آمده‌اند، تاکید بر محبوبیت این مضمون در جهان کریپتو دارد. برخی از این نمونه‌ها عبارتند از Baby Dogecoin ،Drunkdoge  JINDO INU. Inu (LAS)، و Alaskan Malamute Token (LASM). این کوین ها با تاکید بر تصاویر سگ و الهام گیری از آن، جذابیت زیادی در جمع‌آوری سرمایه از جانب جامعه‌های متعدد فراهم کرده‌اند.

کسب درآمد در AMM

AMM (Automatic Market Maker) در بازار سیستمی است که در آن از جفت ارزهای LEASH/USDT پشتیبانی می‌شود. AMM کوینکس به هر کاربر این امکان را می‌دهد که به عنوان یک بازارساز فعالیت کند. با افزودن نقدینگی به استخر نقدینگی، کاربران می‌توانند ۵۰٪ از کارمزد معاملاتی که در این بازار کسب می‌کنند را به اشتراک بگذارند. سود سهام کارمزد روزانه بر اساس میزان نقدینگی هر کاربر محاسبه می‌شود.

نکته: این مطلب یک نوع پیشنهاد سرمایه گذاری نمی باشد و صرفا اطلاع رسانی است.

منبع: coinex

دیدگاهتان را بنویسید